Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik RTL jobb a magyar vagy...

Melyik RTL jobb a magyar vagy a német?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a német
2010. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
magyaar
2010. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
német
2010. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
magyar
2010. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
német
2010. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
kérdés kiegészítéseképpen azt is írjátok le hogy miért :D
2010. júl. 19. 20:23
 7/21 anonim ***** válasza:

én a németre szavaztam, akkor leírom miért


Sokkal normálisabb műsorok vannak:

ott is van pl. a legyen ön is milliomossal megegyező műsor, az a címe hogy Wer wird Millionär? (ki lesz milliomos?)


A híradó is sokkal normálisabb, inkább azt nézem mint a magyart...a magyaron állandóan politizálnak, a németen nem...és ez jó


Kedvenc műsorom volt (míg volt) a supertalent. Nagyon bírom Daniel Hartwicket :D több műsora is van a csatornán.


A második adása lesz szerdán a Nachbarschaftsstreit-nek. Az elsőt nem láttam, de a bemutató alapján jónak tűnik :D Mint a nevéből kiderül, szomszédviszályokat mutat be.


A Bauer sucht Frau is nagyon jó volt (szerintem). Inkább nézem, hogy hétköznapi emberek hogyan találnak párt, mint a gusztustalan Benkőt, most meg majd Gjonit...


De mondhatnám még az első közös lakásunkat (Unsere erste gemeinsame Wohnung), vagy a Familien im Brennpunkt-ot vagy..vagy ...vagy


És asszem a lényeg, hogy sokkal hétköznapibb. Sokkal több olyan műsor van, ami az emberekkel foglalkozik, nem valamelyik hülye celebbel...(nem tudom hogy ott ezeket hogy hívják)



Ezzel szemben nekünk mi van? van betelefonálós játékunk, több órás tv-s vásárlás, hülye brazil sorozatok, politikától túlcsorduló híradónk, MAUNIKA, főző celebek...kihagytam volna valamit?

2010. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

magyar

elsö sorban azért mert MAGYAR.

2010. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
a németen nem arol szol hogy celbek politika
2010. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
ja és a sz@r betelefonálos müsorok
2010. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!