Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez az új divat hogy nem...

MARIANN06 kérdése:

Mi ez az új divat hogy nem lehet visszanézni az 5 napnál régebbi műsorokat?

Figyelt kérdés
az rtl-en vetített sorozatokat ,Az ATV eatiórákban beszélgeős műsorokat és még sorolhatnám.Tudom fizessek érte és nézhetem.Na de érdekel valakit anyira egy műsor hogy külön azért fizet hogy néha visszanézzen 1-1 részt? Mekkora hülyeség ez:!

#műsor #Visszanézhető
2019. nov. 17. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad önmagad.

"Tudom fizessek érte és nézhetem."


Szeretnél a baráti társoságomba belekerülni? Mert akkor már ketten lennénk.

2019. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy ha fizetsz érte, akkor is csak az adott évjárat adásait nézheted vissza.

Régebben, - még olyan 3 hónappal ezelőtt vissza tudtam nézni az összes szériát, most csak és kizárólag az aktuális, 2019-es évad videói vannak fent, és abból is csak 1-2-t nézhetsz meg átlag felhasználóként.

2019. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert engem speciel a régebbi, 2-3 évvel ezelőtti évadok jobban érdekelnek most, mint az aktuális, ami úgy is szembejön velem szombatonként a TV-ben, viszont ezeket sehol máshol nem lehetett megtalálni, de már itt sincsenek.
2019. nov. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!