Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem nem annyira jó...

Csak szerintem nem annyira jó Ruszó Tibi és Emanuel, mint ahogyan azt mondják (az x-faktorból)?

Figyelt kérdés

Éneklésben Emanuel konkrétan mindig ugyan arra a ritmusra énekel és már baromi unalmas, de az első sem fogott meg annyira.

Ruszó Tibi meg szerintem túl sokat képzel magáról, annak ellenére, hogy amúgy sík hülye. Persze, jól énekel, de én azért nem mondanám, hogy ő a legjobb a mezőnyből, mert most nagyon úgy áll, hogy ő fogja megnyerni...


2019. nov. 29. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Manuelt nem tudom hová tenni, semmit nem látok benne, érthetetlen egyáltalán hogy került oda.

A Tibi gyereknek jó hangja van, tud énekelni de ő sem szimpi.

2019. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

"Emanuel konkrétan mindig ugyan arra a ritmusra énekel" ugye?? :D Én is észrevettem, pedig nem is zenélek, nincs érzékem hozzá így nem mertem hangosan kimondani ezt. :D Jólvan akkor nem tévedtem, más is így van ezzel.


Válasz: Nekem se tetszik Emanuel, fura az a nyekergős hangszíne.

Ruszó Tibi egy tehetség, csiszolatlan gyémánt szerintem. Ő a kedvencem, emiatt. (Nem vagyok cigány)


A személyisége egyiknek se érdekel se az hogy mennyire okos. Irreleváns szerintem.

2019. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Manuelnél szerintem ez mindenkinek feltűnt, de azzal védik, hogy ez az ő stílusa.

Nagyon sok énekes vagy együttes is éveken keresztül ugyanabban a stílusban nyomul, pl. bármikor felismersz egy Majkát vagy egy Halott pénzt, mert kb ugyanazt hozzák, csak a szöveg más.

De ezt rengeteg előadóról el lehet mondani, nem csak magyarokról, hanem mindenkiről.


Tibi nekem sem szimpatikus, de szerintem is ő fogja megnyerni, mert annyira tolják a nehéz sorsa miatt, hogy ezzel megnyeretik vele.

Igenis számít az, hogy egy ember ne legyen full ostoba, hanem legalább néhány kérdésre tudjon értelmesen reagálni.

A rádióban csak a zenéjét hallod, de azt mégis társítod a személyiségéhez, és ha az előadó nem szimpatikus, akkor a zenéjét sem fogod szeretni.

Pl. Tóth Vera egy gyökér, a bunkó stílusával és beszólásaival, a nagyképűségével, nagyon sokat gondol magáról. Nem is hallgatom.

Vannak még ilyenek, de biztos mindenkinek vannak.

2019. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek.


Manuelnek elég nyekergős a hangja, és hasonló a legtöbb dala, amiket a műsorban hallottam, azoknak a háromnegyede csak "szerelem, szerelem, francos szerelem", hellyel-közzel azonos ritmusra. Annyira unalmas nekem, hogy nem lehet valami értelmesebb témáról énekelni, de ez szubjektív. A korosztályom ezt szereti...


Tibi nyilvánvalóan azt gondolja, hogy ő az atyaúristen és buta is. (Sajna ugyanezen a színvonalon mozognak a rajongói is nagyrészt, akik talán a legagresszívebbek az összes fan közül, így meg fogja nyerni valószínűleg.)Ráférne egy logopédus is, nem engedhették meg maguknak, így nem tehetnek róla, de nem tud helyesen beszélni. Az intelligencia pedig nem az anyagiaknak a függvénye. Ilyenkor vakarom a fejem képletesen, hogy mi az a legendás alázat és szerénység, amiről a kedvelői beszélnek, mikor eleve olyan dumával lépett be elsőre a stúdióba, hogy "profi vagyok a csajozásban, és meg akarom mutatni a mentoroknak, milyen király és tehetséges vagyok". Az álszerénységet jobban utálom, mint az arroganciát, de amit ő művel, az egyszerűen sok. Ahhoz képest, hogy a mentorház előtt még ott sírt az anyukájának, hogy ki fogják nézni a többiek meg nem való oda, most úgy jár s kel, mint valami kiskirály.


Nekem pedig igenis számít, hogy az előadó, akit hallgatok, támogatok, az egy intelligens és összetett világnézettel, mondanivalóval rendelkező egyéniség legyen. Az, hogy honnan jött, hogy milyen a bőrszíne, hogy milyen társaságba keveredett, és mennyi pénze van, az nem érdekel. De, hogy legyen esze, az igen.


Attól függetlenül, hogy egyiküket se bírom, az zavar, hogy Tibire rászálltak a rasszisták. A jellembeli és értelembeli hiányosságai nem attól függenek, hogy milyen származású. Ezek egyéni preferenciák. A származás nem befolyásolja a személyiséget és az ember értékét. Mint ahogy az is zavar, hogy Manuelt a múltjával szekálják, mikor a balhéi nyilvánvalóan traumareakciók voltak arra vonatkozóan, amiket az apja csinált. Egy traumatizált ember nem úgy viselkedik, mint egy egészséges ember, nagy dolog, hogy sikerült belőle kimászni. Mint ahogy az is nagy dolog, hogy Tibi az ő körülményeiből kitört, és eljutott idáig.


De ettől függetlenül se nem a legjobbak, se nem szimpatikusak.

2019. dec. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak azért vannak felhypeolva, mert az idei mezőnyből kiemelkednek, érdekesebbek. De ez az évad konkrétan egy vicc minden versenyzővel együtt, szóval nem nagy művészet itt kitűnni..
2019. dec. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as, 4-es! Van az a tehetség amikor nem számít ki énekel! Számtalan példa van erre! Tibinél is ez a helyzet! Lehet hogy nem egy lángész, és 2 normális összefüggő mondatot nem tud elmondani, de nem hiszem hogy Magyarországon volt e még egy ilyen tehetség tehetségkutató műsorban! Amúgy meg ha akar fog tudni fejlődni, hisz csak egy 15 éves gyerekről beszélünk!
2019. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Andor is csak 16 éves, tehát gyakorlatilag egyidősek, mégis kézzel fogható a különbség.


Ha akar, tud fejlődni? Én nem gondolom. Egyszerűen annyira csekélyek az értelmi képességei, hogy ha őt magántanárhoz küldik, akkor sem fog tudni többet felmutatni.

Tehetséges énekes, ezt nem akarom elvitatni tőle. Tény.

De úgy gondolom, ez nem lesz elég. Csak ideig-óráig fog tudni ezzel talpon maradni, amíg köti a szerződés, és leszervezik neki a fellépéseket, a haszon reményében.

Persze tegyük hozzá, hogy később is lehet neki menedzsere, valószínüleg lesz is, hiszen amíg hasznot lehet húzni valakiből, addig lesz "segítség".

Csak mivel szegény kissrác annyira buta, ott fogják lehúzni és átverni, ahol csak tudják.

Oláh Gergő volt még hasonlóan buta, pedig nem akarom bántani, mert ő legalább visszafogott, alázatos ember volt. De nem volt egy határozott jellem, el is tűnt a süllyesztőben, nem tudott élni a tehetségével.

Szerintem valami hihetetlen módon tehetséges volt Oláh Ibolya is, gyönyörű, különleges hangszínnel, de nehéz ember volt, nem is maradt meg a pályán, néha-néha tűnik fel, nem hiszem, hogy ebből él.


Még ahhoz, hogy majd fejlődik: szerintem Győzike is max 20-25 éves volt, mikor anno sztár lett belőle. Neki minden adott volt, hogy fejlődjön, tényleg a legjobb helyekre került be, sokan támogatták, a tv-csatornák mindent megadtak neki. Ma hol tart? Ugyanaz a vadparaszt suttyó, aki egy mondatot nem tud elmondani úgy, hogy értelme is legyen.

Egyszerűen nem képes az agya többet befogadni a pénz-szex-kaja háromszögnél, és ha vért izzadnál, akkor sem tudna letenni egy egyszerűsített matek-érettségit sem.

2019. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%

7-es! Éreztem hogy ezen a fejlődés dolgon fog valaki fennakadni! Jól esik mást sértegetni irigységből ugye?;) Igazad van, sokan eltűntek, mint majdnem az összes Megasztár, Csillagszületik, X faktoros győztesek. Hol van Tabáni? Tóth Vera? Freddy? Rúzsa Magdi? Tolvaj Reni? stb. stb. Sehol!

De szerencsére vannak akik fennmaradtak: Gáspár Laci, Kökény Attila, Caramell stb. stb(van akik még nem is nyertesek voltak).

Vissza térve Ruszó Tibire,-szerencsére az X faktor egy ének tehetség műsor, és éneklésben bizony Tibi volt a legjobb! Ezt az is bizonyítja hogy a szavazók túlnyomó többsége rá szavazott!

Hogy később mi lesz vele? Majd kiderül! Hidd el, egyenlőre neki ez is nagy dolog 15 évesen!

2019. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, Oláh Gergővel meg mi a bajod? Egy teljesen kultúrált intelligens ember! Nézd meg akármelyik tévés nyilatkozatát!

Az énekléséről nem is beszélve!

Győzikét én nem bírom , de hidd el nem olyan hüje! Bohóckodik a jónépnek akik zabálják amit csinál, cserébe annyi pénze van, hogy még a gyerekei is többszáz millió forintal rendelkeznek! Akkor ki is a hüje???

2019. dec. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én OG-re is úgy emlékszem, hogy nem tudott beszélni.


Győzike egy gátlástalan valami, tény, hogy rengeteg pénze van, de tegyük hozzá, hogy rengeteg illegális tevékenysége is van/volt. Szerintem erre nem kéne büszkének lennie, de ő az. Sok ilyen gátlástalan ember van, akik életművészek, és meggazdagodnak pusztán ezzel a mentalitással, de azért okosnak vagy értelmesnek ne nevezzük őket.

2019. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!