Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Andor, Patrik, Tibor? Kinek...

Andor, Patrik, Tibor? Kinek szurkolsz és miért?

Figyelt kérdés

2019. dec. 8. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Patriknak.


Mert ő a legtehetségesebb köztük, benne van a legtöbb lehetőség, és emberileg is egy édes személyiség.

2019. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
67%

Nekem Andor a kedvencem.

Nem ismerem személyesen, így nem tudom milyen ember, de a hangját egyszerűen imádom. Bár jobban tetszik ha magasabban énekel.

2019. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is Andornak szurkolok. :)
2019. dec. 8. 22:02
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Andornak szurkolok. Őszinte és alàzatos.

Osvàth Zsolti youtube csatornàjàn mind3-al volt interjú, ès messze Andor volt a leg önzetlenebb és tisztaszívűbb.

A hangja is gyönyörű!

Nekem Patrik sosem volt szimpatikus. Valahogy a hangja nekem nemtetszik.

Tibivel nincs semmi bajom, semleges.

Tény hogy butàcska, de làtszik hogy próbálkozik.

2019. dec. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Patriknak...és Tibinek...Szívem szerint kettejüknek adnám a győzelmet, egyformán. Andornak nem, ugyan nagyon tehetséges,és teljesen jogos, hogy eljutott idáig, de számomra ellenszenves.
2019. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
47%
Patrik nekem semleges. Tibi valamiért kifejezetten ellenszenves, Andor viszont tehetséges és stílusos, remélem ő nyeri meg. :)
2019. dec. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Andornak, mert ... már mindent leírtak.

Tehetséges, normális, őszinte, alázatos.

Tibike... aki azt mondja, hogy Kökény megtiszteltetésnek veheti, hogy vele duettezhet?

Ez a fiú nem érzi a szavai súlyát, egyszerűen nem érti, amit mond, és amit mondanak neki.

Emiatt rettentő ellenszenves, pedig az tény, hogy a hangja nagyon szép.

Patrik nekem totál semleges. Olyan "12 egy tucat" srác. Ami nagyon zavaró benne, az a borzalmas angol kiejtése.

Ha nem ilyen legendás dalokat kapna, már rég kiesett volna, mert az ő esetében a dalok jutottak tovább, nem a srác. Az emberek szeretik ezeket hallgatni, persze aki tud angolul, annak nagyon bántja a fülét ez a kezdetleges kiejtés.

Ha a többiek is ilyen híres gigaslágereket kaptak volna, és Patrik kapta volna a saját dalokat, vagy az alternatív zenéket, már rég kiesett volna.

2019. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Őszinte leszek és tudom, hogy ezért le leszek pontozva. Kifejezetten irritál Tibike. Buta, nem odavaló. Ha megnyerné, már pedig nagy a gyanúm, hogy igen, mert szegény, csóró, roma gyerek, stb, stb.... Na szóval. Ha megnyerné, akkor a hirtelen jött siker és a körülötte lévő nagy felhajtás elvinné a süllyesztőbe, mert nem bírná idegekkel. Éretlen egy hírnévhez. Annyira nem szimpatizálok Andorral, van benne valami fura, de mivel nem ismerem, így nem alkotok róla véleményt. Viszont tud énekelni és ez nem utolsó szempont. :) Patrik. Hármuk közül ő a legidősebb és számomra legszerethetőbb. Jó embernek tűnik. Olyan igazi emberséges embernek. Pont most olvastam róla éjjel, hogy őszintén beszélt a másságáról. Kimondtan nyíltan, hogy a saját neméhez vonzódik. Azért ez így a döntő előtt nagy bátorság volt vagy jó taktika. Na ez majd kiderül. Na de egy szó, mint száz nekem mindegy ki nyeri meg. Egyiktől se leszek se szegényebb, se gazdagabb.
2019. dec. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ezt tudnád linkelni?

Pont ma olvastam, hogy Patrik végre pontot tett az ügy végére, és kimondta, hogy nem meleg.

2019. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Zdroba Patrik: Az emberek nem hiszik el, hogy a lányokat szeretem, pedig de


[link]


Zdroba Patrikra annyian mondják, hogy meleg, hogy már ő is elhitte.


Vannak még cikkek, csak be kell írni google-ba.

Mind azt írja, hogy nem meleg.

2019. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!