Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is a végtelenségig...

Szerintetek is a végtelenségig fog ismétlődni a Szívek szállodája a Viasat 3-on?

Figyelt kérdés

2019. dec. 18. 10:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
haha ez jó, szerintem nem, mert a 2 pasi meg egy kicsi is úgy tűnt, hogy végtelen lesz oszt mégis levették aztán helyére tették ezt a 200-os baromságot ami nézhetetlen, pedig milyen jó is volt a 2 pasi meg egy kicsi annak ellenére, hogy sokszor láttam, de ettől még remélem, hogy sokáig menni fog, mert egyszer meg szeretném már nézni, az elveszett ereklyék fosztogatóival egyetemben
2019. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod..tényleg! Amúgy 6 éve nézem a Szívek szállodáját a viasaton, én se vagyok normális! :D
2019. dec. 18. 20:08
 3/37 anonim ***** válasza:
na azt hogy??
2019. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy azóta ismétlik!
2019. dec. 19. 11:10
 5/37 anonim ***** válasza:
de h van rá ennyi időd?
2019. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ezt ne úgy képzeld el, hogy mindennap, hanem amikor nem dolgozom délelőtt, vagy szabadnapom van. Igen, baromira ráérek :D
2019. dec. 19. 13:33
 7/37 anonim ***** válasza:
és a pár évvel ezelőtti új évadot is láttad?
2019. dec. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Igen
2020. febr. 23. 21:29
 9/37 anonim ***** válasza:
na kicsit megkésett a válasz de legalább megjött:D
2020. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Nem ez az egyetlen sorozat, amit majd' a végtelenségig ismételnek. De egyszer mindennek vége. Anno gyerekkoromban a Halálbiztos diagnózis is nagyon sokáig futott a Viasat 3-on, de aztán egyszer csak abbahagyták, és azóta sem kezdték újra, mondjuk most asszem egy másik csatorna (talán a Jocky TV?) újrakezdte, de már nem tévézek annyit, mint régen.

Szerintem a rekorder a Columbo, amit több csatorna is folyamatosan, vagy legalábbis csak kis szünetekkel megbontva ismételget nagyon nagyon régóta. A Sorozat+-on isten tudja mióta minden hétköznap leadnak egy részt, nincs megállás, de a Jocky TV-n is fut a széria, és azt hiszem, az ATV-n is, meg nem olyan rég még a TV2 is adta hétvégenként.

2020. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!