Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tv szolgáltatók nem tudják...

A tv szolgáltatók nem tudják valamiért megoldani hogy bekössék hozzám a Budapest Tv-t és a TV3-at. Be lehet köttetni őket valahogy vagy ha nem akkor mi olyan adó van ami ehhez a kettőhöz nagyon hasonló vagy utódja ezeknek?

Figyelt kérdés
Régen volt már nálam tv és akkor emlékszek hogy az MTVA tvk, a helyi tv, az RTL Klub, a TV2, a TV3, az ATV, és a Budapest Tv volt bekötve. Azt mondták hogy az összeset be tudják kötni kivéve a TV3-at és a Budapest Tv-t nem tudják bekötni, de semmi mást nem mondtak. Hogy lehet ezeket nézni vagy ha nem lehet akkor mi olyan csatorna van ami nagyon hasonló ezekhez vagy az utódjuk?

#RTL Klub #TV2 #csatorna #televízió #Budapest TV #TV csatorna #TV3 #TV #Televizió szolgáltató #MTVA csatornák
2019. dec. 29. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te most vagy egy kő alatt laktál az elmúlt 15-20 évben, vagy troll kérdés.


A TV3 2000-ben megszűnt, nincs.

A Budapest TV (később Budapest Európa TV) 2009-ben szűnt meg.


A biztonság kedvéért jelentve, mint kitaláció...

2019. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem a Humor-ba írtad:

Az általad említett csatornák nem léteznek. A TV3 20 éve szűnt meg, a Budapest Tv pedig 10 éve.


A kérdés attól kamu, hogy hiteltelen a sztori. Ugyanis a nem létező csatornák nem azt fogja mondani a szolgáltató, hogy nem tudja megoldani, hanem azt, hogy nincs ilyen csatorna. Gyenge trollkodás.

2019. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nehezen tudtm volna hogy milyen csatornák vannak, mivel nem rég jöttem haza külföldről. Nem azt kérdeztm hogy megszünt-e hanem hogy van-e hasonló tv hozzájuk vagy van-e utódjuk. A Budapest Tv nem szünt meg mert tudom nézni interneten kereszül. A szolgáltató akivel beszéltem pedig ezt mondta hogy nem tudja megoldani.
2019. dec. 29. 16:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Ti nem tudjátok mit jelent a trollkodás, azt jelenti hogy valaki provokál vagy idegesít. Szerintem ez minden csak az nem.
2019. dec. 29. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ajánlanám figyelmedbe a YouTube-on az Anettka best of-okat, abból kiderül, hogy miért is volt a Budapest TV a magyar média no-go zónája... :)

A TV3 az első magyar kereskedelmi csatorna volt, olyasmi, mint ma az RTL Klub.

2019. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
RTL az régen is volt de mi olyan új adó van ami hasonlít a TV3-ra, meg a TV3-on sok film is volt de az RTL Klubbon nincs olyan sok. A Budapest Tv-hez hasonló nincsen? Sokat néztem régen, de most milyen hasonló van hozzá?
2019. dec. 29. 17:09
 7/13 A kérdező kommentje:
A hármasból ítélve a TV3hoz hasonló a FEM3 vagy a Viasat 3?
2019. dec. 29. 17:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es kommentből meg a többiből látszik a trollkodás jelleg, ahogy szándékosan játszod a hülyét és értetlent, hátha majd ez triggerel valakit, és meg akarja magyarázni, amire megint kreálhatsz egy kamu választ. Az sem segít az összképen, hogy 24%-os az értékelésed az oldalon, amihez messze nem elég ellentmondásos vagy téves, másokkal ellentétes választ írni, az már masszív trollkodás.

A korábbi kérdésed alapján te inkább vagy egy unatkozó iskolás gyerek, mint bármi más.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1023..

2019. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már rég nem vagyok iskolás, sőt már az egyetemet is kijártam régen. Mutasson nekem egyetlen olyan hozzászólást amely Ön szerint provokatív jellegű vagy trollkodás ön szerint! Szerintem ebben a kérdésben és a válaszaimban semmi olyan nem volt ami provokatív jellegű lett volna. "A hármasból ítélve a TV3hoz hasonló a FEM3 vagy a Viasat 3?" ebben Ön szerint mi a trollkodás? Hülyét játszanék? Mutasson egyetlen ellentmondásos választ amit én írtam erre az oldalra! Kettőnk közül Ön inkább a troll és vállalja nevét arcát ha provokálni szeretne. Ön már csak tudja hogy kamu válasz vagy nem kamu válasz amit írok. A korábban feltett kérdésemben pedig mi Ön szerint a gyerekes megjegyzés, azzal kapcsolatban hogy van egy pozícióm amire többen pályáznak és ezen emberek mindent megtesznek azért hogy ezt a rangot megkapják és engem eltaszítsanak ettől, és egy házasságomat is tönkretették.
2019. dec. 29. 18:33
 10/13 A kérdező kommentje:
Mutasson valótlan állítást azok közül amit leírtam, akárhol, akárhova!
2019. dec. 29. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!