Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti is visszasírjátok a Mónika...

Ti is visszasírjátok a Mónika show-t?

Figyelt kérdés
Olyan jó szövegek voltak, verekedések, balhék, hogy öröm volt nézni. Nem?

#vicces #szöveg #humor #Mónika show #vissza a Mónika show-t #jó kis balhèk
2019. dec. 29. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Maúnika már a 16:9 képarányba se fér bele manapság.
2019. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
nem
2019. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pl. Amikor elkezd ordítani az öregasszony, hogy " öreg fsz kellett a pcsádba? Öreg fsz? Megmeresztem a tüdődet, meghalasztalak. Ha mellèjd megyek a szemed kiveszem. Megmeresztem a tüdődet a 60 èves öregembert elvitted. Hogy szívràkod legyen😅
2019. dec. 29. 19:59
 4/11 anonim válasza:
100%
Igen
2019. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó szövegek? Ugye viccnek szántad hogy az a szar jó volt?
2020. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sokat röhögtem rajta mindenesetre. Amikor a fiatal nő kikezdett a 60 èves öreg papával a papa korban hozzáillő felesége meg válogatott trágár szavakkal osztotta a fiatal nőt meg a férjét is😅 az volt a legjobb. De volt több jó is még.
2020. jan. 1. 16:16
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Az a fránci kvás rész? Azert vicces, mert annyira nyomorékok, h azon már csak röhögni lehet, én is szakadok/szakadtam rajtuk, de ha jobban átgondolja az ember, akkor szomorú
2020. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha valaki ezen röhög, egészségére.
2020. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem, nem sírom vissza. Megérdemelte a bukást. Kb. embereket alázott meg pár tízezer forintért. Ne hidd azt, hogy azok a bunyók, szövegek, stb. ténylegesek voltak, megjátszottak. Előre le volt fixálva, hogy balhézni kell, min kell összebalhézni, kinek kivel kell verekednie, stb. Pont az olyanok miatt, mint te, akik röhögnek.

Másik ok amiért megérdemelte a bukást, hogy tojtak rá magasról az RTLre a törvényekre. Mikor elsötítés büntetést kaptak, akkor direkt berakták az elsötítést mindig hajnali 2 és 3 közé. Örülök, hogy Orbán koppintotta őket 2010ben és törvénybe foglalták, hogy akkor kell az elsötítést végrehajtani, mint amikor eredetileg ment a műsor. Utána egyből nem érte meg már nekik szervezni ezt a szennyt és inkább lelőtték az egész műsort.

2020. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
80%

"Te gechi"


Meg Vámpír Ági is jó volt

Pl: "elnézést Móni elnézést!"

" Te lesopod a gęcit xD


"Nézek má ki,mint teki bazmēg



Kérdésre is adjak választ: igen,visszasírom jók voltak !

2020. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!