Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki emlékszik erre a...

Valaki emlékszik erre a reklámra az Rtl klubbon?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt reklám, inkább egy társadalmi célú féle reklám volt, de nem tudom, a reklámok után, de a film bemutatók előtt mutatták azt tudom. 2008-09 környékén lehetett, persze lehet, hogy korábban vagy később volt, de max 1-2 évvel később vagy előbb ha nem akkor. Szóval akkoriban volt. Az volt benne, hogy mutatták egy család házát belülről és csörgött a telefon, ha jól emlékszem, közben a kamera mutatta a ház nappaliját, ahol a csald képét mutatta. A kép elkezdett repedezni, és közben halkabban hallani lehetett, a család sikítását. Ezzel azt muatta a reklám, hogy autóbalesetük volt, és ahogy karamboloztak úgy berepedt a kép. Többre nem emlékszem, még kiskoromban láttam.


Valaki emlékszik rá? Nem tudjátok belinkelni, ha meg van valahol? Én nem tudom a címét sem, szóval nem tudtam rákeresni. Vagy legalább azt mondjátok meg, hogy ti emlékeztek ilyenre? Tényleg volt ilyen?



2019. dec. 31. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Így hogy olvastam valami nekem is beugrott. Igen volt ilyesmi fajta reklám.
2020. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na legalább azt tudom, hogy akkor nem csak én találtam ki. :D
2020. jan. 2. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!