Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Régen láttam egy animét (? )...

Régen láttam egy animét (? ) tudnátok segíteni melyik ez?

Figyelt kérdés

Régen kb 2004-2006 között lehetett, hogy egy reggeli “mesék” között vagy az RTL-en vagy a TV2-ön(bár asszem előbbi) ment egy anime féleség. Csak egy jelenetére emlékszem mert kicsi voltam és nagyon megijedtem tőle. Nagyon megmaradt bennem így szeretném únra “átélni” és látni. A jelenet:

Valamiféle erdőben lehetett ahol (talán több) vaddisznó volt, illetve az emberek. Aztán hírtelen valami történt ezzel az igazán nagy ember méretű vaddisznóval (átalakult?) és mintha ilyen kis giliszták (vagy kis férgek) kezdtek volna el potyogni az egészéből. Elég zavaros és csak ennyire emlékszem. Előre is köszönöm a segítséget.



2020. jan. 18. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Mononoke Hime lesz az.
2020. jan. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
IGEN AZ!! Nagyon szépen köszönöm!
2020. jan. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!