Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha Digi kikapcsolta a szolgalt...

Ha Digi kikapcsolta a szolgaltatast elmaradt fizetes miatt mi a teendo ha befizetem vissza kapcsoljak vagy ezert pluszba fizetni Kell?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is be kell fizetned egy bizonyos összeget, mint büntetést, majd az elmaradt számláidat rendezni, utána valamikor visszakapcsolják, ha jól tudom.


Nekem Elmű kapcsolta le az áramot, elmentem hozzájuk és akkor be kellett fizetnem x összeget, mellé az elmaradt számlákat rendeznem és utána kiküldtek két embert, akik visszakapcsolták az áramot.

2020. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pluszban kell fizetni. Egyrészt be kell fizetned az árát annak, hogy visszakapcsopják / a büntetést, másrészt az elmaradt számlákat be kell fizetned. Nem értem, miért lett törölve az előző kommentem, ahol ugyanezt írtam le.
2020. márc. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!