Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megéri jelentkezni az x faktorba?

Megéri jelentkezni az x faktorba?

Figyelt kérdés
eddig még csak itthon énekeltem meg a barátaim előtt mindenki azt mondja nagyon jó.Tudom hogy van hangom csak nem jártam énektanárhoz.Én már annak is örülnék ha bekerülnék az adásba és a táborig továbjutnék.17 éves lány vagyok bár ez nemhiszem hogy fontos volt csak gondoltam leirom😁

2020. febr. 10. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor se, ha profi vagy, amatőrként meg pláne, mert csak lejáratnak. Van egy személyes ismerősöm, aki 3 éve volt. A székes feladatnál tették ki. Pedig ő aztán vérprofi, amikor megtörtént az eset fogtam a távirányítót, kikapcsoltam a tévét és azóta se nézem az X-Faktort. Pedig akkor még nem ismertem, később ismertem meg. Amikor meghallottam a hangját élőben le voltam döbbenve, hogy milyen jó. De volt egy olyan eset is, amikor vélhetően szándékosan rosszul állították be a hangtechnikát, hogy rossz legyen a produkció. A tévében jól lehetett hallani, nem volt jó, egy hangot se talált el, de amikor a családját mutatták be lehetett hallani, hogy helyben nagyon torz volt a hang. Aztán rákerestem az illetőre és találtam róla videót. Az nagyon jó volt. Úgyhogy ne, semmiképpen se jelentkezz.
2020. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, kiegészítés: ha tényleg jó hangod van és szeretnéd megmutatni ország-világnak, segíthetek neked fellépést szervezni, vagy közös produkciót más énekessel a YouTube csatornáján. Ott tényleg csak tőled függ, hogy sikered lesz vagy leégeted magad, nem fog más belekavarni, sőt inkább azon lesznek, hogy a lehető legjobb legyen.
2020. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.hát ha ez igy van akkor nem éri meg.de youtubra már akartam feltölteni videót csak semmi cuccom nincs hozzá és inkább hagytam.
2020. febr. 11. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Van protekciód az RTL Klubnál? Nincs? Felejtsd el. Ott az számít kit ismersz. Második évadban volt ismerősöm aki jelentkezett a selejtezőbe.

Konkrétan nem is zavartatták magukat a szervezők és a zsűrik már előre megkapták a listán kit kell tovább engedni és kit nem.

Még ez volt a legkisebb gond, de ott volt a Lil C vagy milyen művésznevű félig néger versenyző. Na, őt konkrétan az akkori producer hozta el külön kocsival. Nem is állt be a selejtezőn résztvevők közé, ment tovább a producerrel és jól látszódott jó kapcsolatban vannak. Meg még voltak ilyenek, akikkel egyáltalán nem találkoztak, de agyon dícsérte a zsűri.

2020. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nincs veszíteni valód. A protekciós dolog az sajnos igaz de ne foglalkozz vele.
2020. márc. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!