Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek hogy fog folytatód...

Szerintetek hogy fog folytatódni a Barátok közt? Zsolt lelövi Gézát? Vagy Miki mit csinál a lányával?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok;)
2010. júl. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
3 lehetőség van!
2010. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Elnézést véletlen entert nyomtam xD!1:Zsolt tisztára begőzöl és mindenkit kinyír ámokfutó módra majd a túlélőket Miki AIDS-es tűvel szurkálja meg!2: Leszáll egy hatalmas atombomba ami pont a Mátyás tér közepére esik persze nem robban fel csak miután Bandika belemegy a bicajával miközben egy jó seggű csajt stíröl így pusztítva ki Budapest lakosságát!3: Nem nézed tovább azt a fantáziátlan, unalmas tehénszart ,hanem átkapcsolsz a Discovery-re aminek értelme is van! Hello
2010. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

itt van a három lehetőség: http://www.youtube.com/watch?v=T9Hey62VQHo


Szerintem Kinga biztos nem lövi le Gézát, mert ez olyan képtelenség lenne.Maximum Zsófiék hamar odaérnek, és Zsófi vagy Imi Géza elé ugrik.


Viszont a Vandás igaz lehet, de szerintem a Vanda igazából nem is terhes mert akkor elmondta volna a Lindának, meg lehetett látni hogy figyel a Vanda amikor az András és az anyja beszéli, hogy egy gyerek milyen kötöttséget jelent, és ugye Vanda féltékeny volt Szabi volt csajára.


A Mikiset meg nem tudom, az akár igaz is meg nem is lehet, nekem az annyira nem világos,. mert ha el is rabolja biztos nem bántja, mert a saját lánya és elvileg azért rabolta el hogy ne vegyék el tőle.Szóval szerintem ez sem igaz mert a telefonban azt mondja Nórának, hogy ha szól a rendőrségnek akkor búcsút mondhat a Timinek. De az is lehet hogy csak úgy mondta hogy ketten boldogok legyenek a Timikével.

2010. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szeretem a Barátok Közt-öt de nézek Discovery-t is!

Ott a Túlélés törvényei meg a Piszkos munkák jön be:P:D

2010. júl. 23. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a sorrend:

Nem

Talán

Nem


Definíció:

1: eleve zsófi és imi indult el a zsolthoz...

2: azt nemtom megmagyarázni xD

3: a miki egész életébe azért harcolt hogy a timike nála lehessen...nemképes kinyírni

2010. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nemhiszem hogylelövi mert odaér a zsófi meg az imi..


a vanda 110%.hogy nemterhes mert még ő mondta hogy így láncolja magához a szabit hogy nem menjen vissza a volt csajához a beához.


a mikis...meg így az alőző hozzászólónak..meg megölni akarja...max olyan messze megy hogy nem látja többet a nóra...

2010. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég lightosra sikerült végül is...
2010. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!