Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV GO-n miért nem érek el...

A TV GO-n miért nem érek el minden csatornát?

Figyelt kérdés

Azt írja ki, hogy a csomagom nem tartalmazza ezt a csatornát.

Pedig otthon a tv-ben létezik az a csatorna.

Pl.: RTL klub



2020. febr. 14. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

UPC Direct van nálam, ugyan ez van ott is.

Kérdeztem, azt mondták, a cég a főadót nem engedte berakni az appba. Hamarosan lesz.

Szerintem a HBO GO-nál iss ez van.

2020. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Digi Onlineban benne sincs az RTL Klub, csak az RTL 2 és az RTL Spike. Nem tudom mire jó ez, miközben antennával szabadon fogható csatorna, így simán tudja nézni ingyen aki akarja.
2020. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hamarosan benne lesz, a facsén már írtak róla. Mire jó nem tudom. Ha az összes csatornájukra nemet mondtak volna, sem érteném, de hogy csak a főadót nem engedték…

De úgy létszik, megegyeztek.

2020. febr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A TV GO telekomos, nem UPC-s
2020. febr. 14. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Szövegértésed nulla.

Úgy gondoltam segítek azzal, hogy leírom, más szolgáltatónál mi van. Elég világosan fogalmaztam.

2020. febr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert nem azzal az email címmel léptél be a TV GO-ra, amivel össze van kapcsolva az MT azonosító. Vagy az MT azonosító még egy email címmel sincs összekapcsolva.


Azzal az email címmel, ami nincs otthoni TV előfizetéssel összekapcsolva (vagy bankkártyás fizetéssel nincs előfizetve valamelyik csomagra), csak a közszolgálati csatornák nézhetőek.


Ha összekapcsoltad az MT-t már egy email-el, lépj be azzal. Ha nem, akkor kapcsold össze. IPTV-nél lehet a STB menüjén keresztül az extrák részen belül a TV GO összekapcsolás részen, kiír egy kódot, azt kell beírni a tvgo.hu oldalon a fizetési beállításokon belül. Vagy az applikációban (android) iOS-en nem lehet összekapcsolni.

2020. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
SAT TV-nél csak az MT azonosító + titkos jelszó (amit a szolgáltatás kötésekor rögzítenek a rendszerben) helyes megadásával tudod összekapcsolni az emailt a szolgáltatással. Ez a lehetőség működik IPTV-nél is.
2020. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6., 7. Nem erről van szó, hanem csak az RTL Club hiányzik.
2020. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6. 7. Válaszoló

Ez volt a probléma, amit időközben meg is oldattam.

Azért köszönöm a választ, hátha másnak is hasznára válik!

8-as, nemcsak az hiányzott.

Azt írtam pl.: az

2020. febr. 16. 22:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Értem. Mivel nagyon hasonló jelenséggel találkoztam (pl. RTL Club hiánya), ezért fel sem merült bennem, hogy a rossz belépés lehet az oka.
2020. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!