Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti hogy képzelitek el Katica...

Ti hogy képzelitek el Katica és Feketemacska lelepleződését egymás előtt?

Figyelt kérdés
Hogy képzelitek el vagy legalábbis, hogy szeretnétek látni, ahogy megtudják egymásról, hogy ki kicsoda?

2020. febr. 21. 20:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokféle jó lelepleződés van - nézz körül AO3-n, remek a fanfickínálat. Már ha tudsz angolul.


Muszáj a fanficekre hagyatkozni, mert az eddigi írói teljesítmény alapján ítélve magán a sorozaton belül úgy is nagyon vérszegény lesz az egész. Vagy megtörténik, és megfeledkeznek róla. (Eddig már kétszer felfedezték egymást, de Astruc nagyon szeret emlékeket törölni. Következmények? Ebben a show-ban? Elhittük.)

2020. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az első hozzászólót adom, de ha majd felfedik magukat egymás előtt és megtörténik a sorozatban is, szerintem nagy huzavona után lesz (meg ki ne felejtsük a szerelmi riválisokat sem) nagy eséllyel ilyen lehet. ✊🤩🐞
2020. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
nézd meg a fehérmacskát abban mutatja, hogy mi történt volna ha leleplezödtek volna.
2020. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már láttam. De lesz következő évad is
2020. okt. 6. 16:28
 5/15 anonim ***** válasza:
tudom, már kiadták az egyik kulönkiadást, magyar felirattal a new yorkost.
2020. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És hol tudom megnézni?
2020. okt. 6. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Keress rá a youtubeon, hogy ,,miraculous katica(ez a youtuber neve) new york teljes rész magyar felirattal link a leirásban,, és kijön egy kb 3 perces video egy elözetes, de, ha megnezed a leirast, kijön, hogy a teljes részt itt tudod mgtekinteni és kiad egy linket amire, ha rákattintasz akkor ott van.
2020. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi ❤️
2020. okt. 6. 19:12
 9/15 anonim ***** válasza:
:D
2020. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Láttad
2020. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!