Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért rossz a Cartoon Network?

Miért rossz a Cartoon Network?

Figyelt kérdés
Igazából már nem adnak értelmes műsort... Egyedül a Gumball a nézhető műsor a többi szenny .... Már vége a kalandra felnek , parkműsornak stb... De attól hogy vége még vetíthetnék nagyon szerettem mindkettőt és hiányoznak a normális műsorok... Meg szerencse hogy a Gumballnak nincs vége még... Mert ha annak vége és nem találnak ki semmit... Kalap kakaó lesz az egész csatorna...

2020. márc. 1. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert rossz
2020. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a cartoon Network a rossz, hanem a célközössége igénytelen és ilyen szr műsorokra van csak igényük!
2020. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet hogy esetleg te nőttél ki az ottani műsorokból?
2020. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát... Amit az én gyerekkoromban adtak abból már csak egy megy :( a Gumball...De amik mentek azok a parkműsor, kalandra fel, total dráma, gumball , nyomi szerencsétlen utazásai, szamuráj Jack,bátor a gyáva kutya, áhh a régi szép idők :)
2020. márc. 3. 06:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a jó sorozatokat befejezték, nem készítenek újakat, és ami még lenne azt is hanyagolják.
2020. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azoktól hallom inkább a negatív hozzászólásokat, akik még az eredeti meséken nőttek fel (kb. '90-es évek és 2000-es évek eleje), és az olyanonktól, akik CN köztes időszakában voltak gyerekek (Parkműsor, Kalandra fel!...)


Megkérdeztem pl. barátom unokatestvéreit (8-10 évesek), hogy szeretik-e pl. az új Pindúr Pandúrokat, és azt mondták igen. Az új Tini Titánokat is. Reggelente és este akkor még ment a CN-en régi Tini Titánok, megnézettem velük, és nem jött be nekik. Még 1-2 régebbi sorit nézettünk velük, de nem voltak elragadtatva.


Ha visszaemlékszem az én gyerekkoromra, anyám nagyon sokat utált, kivéve az Ed Edd és Eddy-t. Ugyan nem CN-es, de apám meg a Totally Spies-tól mászott falra. Beszélgettem harmincasokkal, és ők még a nagyon régi CN-es rajzfilmeket szeretik, és már azt gagyinak tartottak, amikor bejött ilyen, hogy Johnny Test, Ben10, László tábor stb... amit én még nézhetőnek vélek. De pl. én sem voltam nagy fanja a legelső CN-es műsorokra/licenszelt adásokra ilyen a Looney Toons, Frédi és Béni, A Jetson család, Scooby-Doo, meg ment pár DC és Marveles sori.


Csak annyi történt, hogy igazították a műsoraikat az aktuális korosztályhoz és generációhoz, amivel mi már valószínűleg nem igazán tudunk azonosulni. Egyébként összelehet vetni a régi és az új értékrendet a sorozatokban, és akármennyire szomorú, igazából a valóságot tükrözi. De ugyanez meg a Disney csatornán is, sőt az már régebbóta moslék, mint a CN. A Nickelodeon sem hiszem, hogy jobb. Na meg az ötletekből is kifutnak, nem hiába csinálnak lassan mindennek remake-t vagy spinoff-ot. De az sem jobb, hogy generációkat átívelően erőltetve kitermelnek vmit pl. Tündéri Keresztszülők, SpongyaBob.

2020. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet... A nagy kedvencem a szamuráj Jack volt... :) Nem lehet összehasonlítani semelyik mai műsorral... Volt egy szépen kiépített cselekmény szála(mag más műsoroknak is volt:parkműsor ,kalandra fel), a mai tini titánoknak nincs... Arról szól hogy találnak valami hülyeséget lerombolják a fél várost aztán kiderül hogy a semmiért rombolták le...
2020. márc. 10. 21:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem a mai gyerekek mit találnak benne szórakoztatónak.
2020. márc. 10. 21:51
 9/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg én a CN köztes időszakában nőttem fel :D
2020. márc. 10. 21:57
 10/10 turidominik16 ***** válasza:
100%
Mert minden jó rajzfilmet befejeznek pl:(steven universe, kalandra fel.) és olyan nézhetetlen szarságokat raknak a helyűkre hogy már nem Cartoon netwoorknak kéne hívni hanem JimJem2-nek.
2020. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!