Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A MotoGP 2020-as futamait...

Macsek46 kérdése:

A MotoGP 2020-as futamait melyik magyar csatorna/csatornák fogják adni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az első futam 2020.03.08.-án lesz, csak azt nem, hogy hol tudnám megnézni. Előre is köszönöm a választ!

2020. márc. 1. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kutattam, de sajnos nagyon úgy néz ki, hogy idén egyik csatorna sem vette még meg a vetítési jogot. Ami nagyon érdekes azután, hogy mekkora hírt csináltak abból, hogy mindenki azon dolgozik hogy Magyarországra is jöjjenek. ha csak fele annyi ember nézi, mint az F1-et már megéri szerintem..
2020. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel lényegében nulla a nézettsége itthon, egy csatorna sem költött rá. (Mondjuk az egész motoGP halódik, alig folyik be pénz)
2020. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 akos127 válasza:

Az ARENA4 kínálatában első blikkre szerepel pár érdekesebb jog, köztük például a Spílertől elhozott NHL és MotoGP, az amerikai egyetemi futball vagy az IndyCar és két olyan futballbajnokság jogai is, melyek a portugál első osztálynál biztos érdekesebbek. Prémium jogok értelemszerűen év közben nem kerülhettek hozzájuk, hiszen ezekre élő szerződések vannak, és az sem világos, mennyi pénzt áldoznának esetleg egy komolyabb európai futballjog megszerzésére. Ami az infó (számomra) legérdekesebb része, az a multiplatform szolgáltatás és OTT kitétel, ami netes vagy set-top boxokon keresztül elérhető extra tartalmakat jelent, de erről bővebb információ nem szivárgott ki.


Egy biztos: a Network4 vezérigazgatója, Borsány-Gyenes András nem ma kezdte a sporttévézést, ő vezette alapításkor a Sport1-et, és ő rakta össze a magyar és román DigiSport csatornákat annak idején, szóval a magyar piacon a sporttévézéshez nála jobban nemigen ért senki. Hogy a lineáris piacon 1-2 százalékos közönségaránnyal bíró jelenlegi sporttévék mellé hogy lehet eladni egy újabbat, és melyik szolgáltató milyen csomagjában kap helyet az ARENA4, az a jövő titka, azt viszont megtudtuk, hogy a csatorna vezetését arra a Juni Györgyre bízták, aki korábban a Telesport és a Duna Tv sportosztályának a főszerkesztője is volt.


Az ARENA4 sportjogai (egyelőre)


angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship)

skót első osztályú labdarúgó-bajnokság (Scottish Premier League)

Liverpool TV

Barca TV

Juventus TV

NHL

francia kézilabda-bajnokság

NCAA egyetemi amerikaifutball-bajnokság

IndyCar

Nitro Games

MotoGP

Bellator

Professional Fighting League

KO TV

WWE pankráció

2020. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2020. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. márc. 5. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!