Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Orvosi szemmel nagyon gagyi a...

Orvosi szemmel nagyon gagyi a Vészhelyzet c. sorozat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem a sógorom orvos tanhallgató, már utolsó éves, és imádja a Vészhelyzetet, és atöbbi orvosi sorozatot. Persze hogy sokminden tßávol áll az igazságótl, de azt mondja hogy a barátnöjével aki szintén dokinéni lesz, keresik hogy milyen érdekeségeket mutatnak be a sorozatokban, és pl mikor dr Haus-ban igaz-e és lehetséges -e a megoldás, a betegség stb. persze sok minden nem éppen úgy lenne az életben, de ök szeretik.
2008. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Neurológus vagyok, annyi hogy néha használnak olyan kifejezéseket, amik benne vannak ugyan a szaknyelvben, de legalábbis itt az országban máshogy szoktuk mondani. De én nem a sürgősségin dolgozom, szóval elképzelhető, hogy pontosabb, mint én látom. De bele tudok feledkezni, kikapcsolódásnak remek és viszonylag hiteles. Bár hogy őszinte legyek, az új évadok nagyon elmentek privátélet-irányba...
2008. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelött csináltak egy háttérriportot róla. Talán a Frei, de erre nem esküszöm meg. Akkor egy orvos azt nyilatkozta, hogy akkor kapkodás, mint amit időnként egy-egy beteg mentős behozatala után lerendeznek, nincs. Nem is lehetne ilyen mérgezett egér módjára értelmes munkát végezni. Egyébként korrekt.
2008. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!