Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az "észbontok"-ban megjátsszák...

Az "észbontok"-ban megjátsszák hogy hülyék vagy tenyleg ilyennek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 20. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Tényleg ilyennek 😀
2020. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Direkt a legnyomibbakat teszik műsorra , igaz a jelentkezők többsége ostoba öntelt fazon . Nincsenek rászorulva hogy fontos adatokat tudjanak ott a net , nem kell fejben szamolni de mar gondolkodni sem .....
2020. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Megjátsszák.
2020. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Mese.


30 ezret kapnak.

2020. ápr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Ilyenek!!!😂 Léteznek ostoba emberek még mindig, és nem hinném hogy megjátszák mert kinek lenne kedve ország világ előtt eljátszani hogy buta és leégetni magát!
2020. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Volt benne egy pasi, aki korábban több kvízműsorban is nyert, itt meg tette a hülyét. Vannak hülyék, de nagyon látszik, hogy előre megírt szövegeket nyomnak.


Amúgy szerintem a legszennyebb műsorról van szó a magyar televíziózás történetében. És elképesztő, hogy tényleg van arra igény, hogy azt nézzék az emberek, ahogy ócska, buta celebek röhögnek a magukat hülyének kiadó statisztákon.

2020. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem aki kepes 30 000 ft-ért oda menni az biztos hogy hülye alapból.
2020. ápr. 21. 17:06
 8/10 anonim válasza:
74%

Ha ezek tényleg fizetett színészek, akkor nagyon-nagyon jól csinálják! Úgy gondolom, hogy ez esetben sokkal, de sokkal jobb színészek, mint amilyeneket a magyar profi színjátszás berkein belül találunk.

Számomra ez kevéssé hihető.

Emiatt inkább arra tippelnék, hogy valós dolgokat látunk, s tényleg hiányos ezeknek az embereknek az agysejtjszámuk.

2020. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

https://www.youtube.com/results?search_query=dezs%C5%91+atti..


Dezső Attila Csaba csak annyira hülye, hogy félmilliót nyert anno a Legyen Ön is milliomosban. És a Következő! c. kvízműsorban is elég jó volt.


Azt nem tudom, hogy mennyit kapnak (szerintem biztosan nem csak 30 000 ft-ot, sokkal többet annál). Azt persze lehet kritizálni, hogy ezek pénzért hülyét csinálnak magukból, de attól még nem lesznek hülyék.

2020. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
60%
Dezső Attila Csaba az Észbontókban sem tűnt hülyének, szóval számomra hiteles a műsor. Én (is) úgy gondolom, ha itt színészkednének az felülmúlná a hazai színjátszás színvonalát, nézzétek meg milyen erőltetett egy Barátok közt, ez teljesen életszerű, szóval nem hinném hogy az Észbontókban színészkednének.
2021. ápr. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!