Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek hogy tetszett a Bátrak...

Kinek hogy tetszett a Bátrak Földje utolsó része illetve maga a sorozat?

Figyelt kérdés

#sorozat #rész #utolsó rész #Bátrak földje #Kinek hogy #Hogy tetszett #Illetve maga #A sorozat
2020. ápr. 23. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem tetszett ez a sorozat, kár hogy vége, már már a napjaim részévé vállt. Hát nem úgy volt a kimenetel ahogy én azt elgondoltam. Sok hülyeség van benne, pl. miért végül Sándorhoz megy hozzá Anna, ha az elejétől kezdve azt sugallták és mondták hogy Anna+Imre mennyire összeillik. Ezek hogy a Baba meggazdagodik...stb... és egyéb pálfordulatoknak, meg nem hagytak elég időt kibontakozni. Remélem lesz még folytatás, mert egy remek sorozatról beszélünk, remek ihlettel. Nagyon érdekes volt látni a múltat hátrányit és előnyeit és egy nagyon izgalmas sorozat. Nem tudom miért hagynák abban. Emlékszem amikor kezdődött 2020 első napján, annyira fel volt hypeolva hogy örültem hogy a nyílvános WC-ben nem mosolyog rám éppen az egyik főszereplő vagy nincs kiírva times new roman betűtípussal hogy "Hamarosan az RTL Klub műsorán.". Szerintem az egész sorozatban semmi sem történt csak néhány mozzanat és az utolsó részben zúdítottak mindent a nyakunkba. Ez egy tipikusan olyan sorozat amin gondolkodsz és arra jutsz, hogy: "Te jó ég! Én ezt 1/4 évig néztem, holott a lényeget most 15 perc alatt le tudnám írni, egy papír negyedére.". Rengeteg a megválaszolatlan kérdés, ami után nem tudsz aludni és csak kaparod a falat, hogy most hogy is van, miért így van, mi lett vajon utána... Szerintem egy jó sorozat volt és remélem hogy folytatják. :-)

2020. ápr. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerettem nèzni,tetszettek a szálak. Az hogy mindig izgalmasan fejeződött be egy-egy rèsz. Vitt magával a sorozat,követelte a következő rèszt.

Izgultam az utolsó rèsz miatt. De csalódtam. Ennyire boldog vège lett ez nekem nem tetszik. Az utolsó pillanatokban megmentettèk a bárót..

Mindenki a szive választottját kapta. Ès sehol a bárónő.

Nem tudom ezek után hogy folytatódhatna,úgy hogy továbbra is izgalmas legyen. Mintha ennyivel lezárták volna a sorozatot.

2020. ápr. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdetben tetszett,és néztem főleg az tetszett, hogy nem kellett minden nap követni és vasárnap egybe lehetett megnézni az egész hetet, de aztán ez megszűnt valamiért talán még egy két hetet néztem, de mikor meghalt A Tulipán boltos felesége, az volt az utolsó rész amit megnéztem.

Talán majd egyszer ha sok időm lesz akkor végignézem.

2020. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nagyon jól összefoglalta. Nekem is hiányzott, hogy a bárónéval mi lett, én úgy csináltam volna meg, hogy leszegényedve mutatják. Illetve vihették volna tovább a báró és a fia, Zalán szálat is, hogy felkarolja a fiát. De amúgy összességében jó volt. Meg azt nem értettem még, hogy miért nem házasodott meg Anna és Sándor.
2020. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem Anna jól választott.

Sokat gondolkodtam ki legyen a kedvencem. Katica nagyon bosszúálló volt, Anna pedig önző.

Jól választott Anna, hiába voltak az imrèvel látszott hogy nem mindig èrtettèk meg egymást ugyanúgy mint sándor ès katica. Ez így volt jó.

2023. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!