Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet az, hogy a Tóth...

Hogy lehet az, hogy a Tóth Lüszinek megengedték, hogy induljon a Megasztárban? Ő még gyerek, neki az iskolába lenne a helye, és nem szabadna versenyezni!

Figyelt kérdés
De az egészben az a legrosszabb, hogy egy gyerek, akit a nézők aranyosnak tartanak, és csupán a szimpátia miatt jutattak be a Megasztár 4 7. döntőjébe, és a tehetségesebb versenyzők, meg kisenek, MIATTA!!!
2008. nov. 22. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Hogy a francba lehet az, hogy ilyeneken így kiakadsz?
2008. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Én sem tartom helyesnek, hogy bent van, tényleg gyerek, szerintem a kárára lesz ez az egész verseny, túl sokat akar a szarka...

Egyébként szerintem, amikor kiírták az alsó korhatárt nem gondolták, hogy ilyen fiatal gyerekek is jelentkeznek. Nem mondom, hogy Lüszinek nincs jó hangja, mert tényleg, nagyon szép hangja van, de ráér ő még 20 évesen is ezzel foglalkozni... kiváncsi leszek a jövőjére!

2008. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha a kárára is van, nem kell annyira sajnálni, ő állt ki az emberek elé. Nem szeretem a kislányt, mert szerintem nagyon majom, és engem ezért a hangja sem kárpótol. Mondjuk ma a zsűri nem hozhatott rossz döntést, így, hogy ők ketten álltak ott.
2008. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
De hogy a kérdésre is válaszoljak :), azért engedték neki, mert ez nagyon jó bevétel a médiának. És ez az oka annak is, hogy még mindig ott van. Őket nem érdekli az, hogy lelkileg ezt hogy éli meg a kislány, mivel az anyukája vállalta, hogy a gyerek ezt nyugodtan végigcsinálhatja. A médiát csak az érdekli, hogy legyen egy kis édes kiskedvenc, akire majd sok sms-t küldenek, a teljesítményétől majdnem függetlenül. Ezért a zsűri is dicséri, elhiteti vele, hogy ő a legjobb, hogy majd akkor is legyen téma, mikor kirakják, és a gyerek meg teljes hisztirohamot kap.
2008. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Már megint tovább jutott????? pf... ez gáz :D pedig reméltem h már kiesik végre, olyan kis béna
2008. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%
Pedig én nagyon szorítottam, hogy Tamara jusson tovább...!!! :(
2008. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Egész Megasztár gáz és a pénzszerzésről szól:s Én odakapcsoltam h a popdarálót nézzem erre nem elmarad emiatt a csicska műsor miatt, szánalom:S
2008. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

A gyerekek mindig jól mutatnak a tévében, ha sikeressé akarsz tenni egy filmet, akkor rakj bele gyereket és kutyát...


Amúgy szerintem jól énekelt (tegnap láttam az összefoglalót a Celine Dion számból, az tetszett), de valóban, a média nem azzal foglalkozik, hogy mi a jó a gyereknek :)

2008. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

A Celine Dion-t pont elrontotta, akkor az összefoglalóba nem rakták bele azt a megcsúszását, amikor magasan halkan kellett énekelnie, az nehéz, én szoprános vagyok, mi se 2 nap alatt tanultuk meg, neki se ment. Ez a szerencséje, hogy a hamis részt kihagyták azok számára, akik csak az összefoglalót hallották, ez a média... ejnye-bejnye...


Egyébként van hangja, de van is még mit képezni rajta. A fiatalságával semmi bajom, én is majdnem ennyi idősen kezdtem, sőt, a csapatból még többen vannak, akik még fiatalabbak voltak. Persze nem egy médiaműsorban, és évekbe telt, mire megszereztük a mai rajongótáborunkat, dehát a zenélés munka, és ezt Lüszinek is meg kell tanulnia idővel, még akkor is, ha most bulinak tűnik.


Egyébként a korhatár alacsony volt nagyon, de ez nem Lüszi hibája, hanem, akik a műsort idénre kitalálták.

2008. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Engem is idegesít Lüszi hangja,amit még csiszolnia kell,mert van még mit. Az a népdal szerintem nagyon rossz volt,az osztálytársam is jobban el tudja énekelni,igaz,ő 4 évvel idősebb,de nem az énekléssel foglalkozik. Én is Tamarának szurkoltam,Lüszi nem lehet Megasztár,ez szerintem nyilvánvaló.


Egyébként meg az anyja vele van,meg gondolom,Lüszi is akart részt venni a versenyen,szóval ez van :-/

2008. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!