Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi ez az animációs mese?

Mi ez az animációs mese?

Figyelt kérdés

Láttam a tv-ben egy mesét, ami hasonlít a Csingilingre. Arról szól, hogy van egy lány, aki kicsi lesz (összemegy) és kap egy feladatot, amit teljesítenie kell, mert ha nem teljesíti akkor nemlehet újra akkora, mint egy normális ember. Ebben a mesében persze vannak beszélő rovarok, bogarak, csúszómászók és emberek (akik csakugyan akkorák kb., mint pl

a csigák). A végére a lány a feladat beteljesítése után újra nagy lesz (visszakapja eredeti nagyságát) és az apró barátaival ugyanúgy beszélni fog (barátja volt pl. egy fiú, aki akár 2.főszereplő is lehetne (tudom, hogy nem létezik ilyen) és van egy csiga, aki meg mindig szivatja a fiút és ez fordítva is igaz. A főszereplő lánynak egyébként van egy apja, aki ha jól emlékszem egy tudós és az anyuka azt hiszem nem él már köztük. Ha bárki tud segíteni, hogy mi lehet a mese címe azt megköszönném! A kistesóm addig nem hagy békén míg megnem találom neki ezt a mesét, de már mindenhol kerestem és sehol sem találom)



2020. ápr. 29. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hüvelyk Panna?

zöld urai?

ga egyik sem akkor google: movies like tinkerbell

2020. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A zöld urai" (eredeti angol cím: Epic) 2013-as film

Talán ez az, amit keresel, de nem biztos.

2020. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az. Köszönöm szépen!
2020. máj. 2. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!