Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyeri a Megasztárt és miért?

Ki nyeri a Megasztárt és miért?

Figyelt kérdés
Szerintem Vikrtor a legjobb bár Dávid élvezi a legjobban a zenét. Remélem a Lüszi kiesik.
2008. nov. 23. 23:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem nincs kedvencem,de szerintem Viktor lesz a befutó..

Én egyedül őt tudnám elképzelni,az a bizonyos kapcsolatkoncert előtt,mint "világsztárt"(ezt Mester Tamás is kihangsúlyozta)Lüszi is jó,de túl fiatal,Krisztiánnak meg Dávidnak pedig csak egy stílusa van,ami nem feltétlenül rossz,de nem tudom így elképzelni,viszont Tamarának szerintem továbbra is lett volna helye a mezőnyben,főleg az utolsó száma az nagyon ott volt..

2008. nov. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs kedvencem, sőt ebből a szériából nem is nagyon volt. De most már én is a Viktort szeretném ha nyerne. Krisztián is és Dávid is azért jó a maga stílusában. A Lüszit nem tudom miért nyomja a zsűri, de végre már a nézők rájöttek, hogy egy nagy szar. /nem vagyok rá irigy!!!/ De amíg a zsűri dönt, addig tuti bentmarad. Nem baj, remélem azért a végén majd jó pofára esik....
2008. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

külföldi megasztár:

1. testesebb nő nyerte

2. néger férfi nyerte

3. más országból származó nő nyerte

4. gyerek nyerte

magyar megasztár:

1. Tóth Veronika

2. Caramel

3. Rúzsa Magdi

4. Lüszikedrágabeképzeltkistündérbogárka nyeri? :)

2008. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Ez tényleg igy volt külföldi megasztárba? :D Egyébként így a végefele végülis mindegyiknek jó hangja van.Én tamarának örültem volna.
2008. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Szia!! szerintem is a kis "miértnemsminkelnekúgykimintaHient" Lüszike nyeri, ugyanis eddig minden évben meg állítólag meg volt bundázva, és már most is nagyon sokan állítják ezt.
2008. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Sonia és Karcsi volt a legjobb. De Lüszi fogja...
2008. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Király Viktor fog nyerni, ő az egyetlen, akinek megvan minden adottsága ahhoz, hogy sikeres legyen ezen a területen a műsor után is: képzett és kellemes hang, jó megjelenés, szerethető azzal, hogy szerény, visszafogott, érzékeny fiú és persze nagy rajongótábora van

a másik 3 versenyzőről ezeket nem lehet elmondani, Lüszi még kislány, a másik két fiú pedig csak egy-egy stílusban énekel jól

2008. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Lüszike fogja, mert az egész műsornak ha a beküldött smseket nézzük ő a legpiacképesebb. a tinikre (10-15) meg az agymosott prolirétegre apellálnak, akik elalélnak Lüszike "gyermeki bájától" észnélkül nyomják az smst neki. minél tovább bent tartják, annál több jön a tv2 konyhájára. tudjátok, gyerekkel, kutyával a szart is el lehet adni...
2008. nov. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Reménykedem, hogy Viktor nyeri!:)

Eleinte nem szerettem, de ő az egyetlen, aki fokozatosan fejlődik, egyre jobban kinyílik, egyre inkább olyan, amilyen egy "megaszátról" elvárható, hangi- és egyéb tekintetben.

Tamara nekem is hiányzik, a Molitva-val megnyert magának.

2008. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
84%
Szerintem Viktor nyeri...már akkor mondtam amikor elkezdődött az egész Megasztár.Amúgy én nagyon nem bírom ezt a nyálas fickót de a Linda miatt tuti ő fogja nyerni!!!Sajnos..........
2008. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!