Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A kanapé tv adásnak mi értelme?

A kanapé tv adásnak mi értelme?

Figyelt kérdés
2020. máj. 29. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az a kanapé tv adás? :D
2020. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az mi? Egy kanapét mutatnak, vagy micsoda?
2020. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
T home csatorna, járják benne a várost.
2020. máj. 30. 11:52
 4/8 A kérdező kommentje:
De frankón gyalogol vki és azt mutatja non stop
2020. máj. 30. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem. :) Igazából ezeknek a csatornáknak akkor van értelmük, ha mondjuk HD minőségben mennek. Létezik ilyen tengerparttal, patakkal, macskákkal, de legutóbb már láttam olyat is, ami napi 24 órában vonatok vezetőállásaiból készített felvételeket mutat. Igaz annál a szolgáltatónál mindegyik ilyen relaxációs csatornaként volt jelölve, van hogy lefekvés után bekapcsolom valamelyiket és tök jól el lehet aludni rajta. :D
2020. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem az is az értelme, h ma már nagyon sok olyan tévékészülék van, melynek már nincs kávája és falra szerelhető. Mondjuk ha vendégeid vannak és a nappaliban csevegtek és mondjuk egy tengerparti közvetítés megy rajta jó minőségben egyfajta jópofa faliképként tud funkcionálni. De, mint írtam ehhez az is fontos, h jó minőségű legyen az adás.
2020. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vagy van olyan hogy kandalló tv.

Az is ilyen szép meleg látványt ad télen.

Csak simán tüzet mutatta ennyi

2020. dec. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért a tv2 adásának mi értelme? RTL? Semmi, a kanapé tv is értelmesebb
2020. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!