Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak itt Pap Dorci fanok?

Vannak itt Pap Dorci fanok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Igen.

Isteni lábai vannak és nagyon szép és ápolt lábfeje, talpa.

2020. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

oké....

köszi

2020. máj. 29. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Nincsenek
2020. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én Pap Dorci és Adu meg Zozo fan vagyok:)
2020. máj. 29. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
96%
Hàt èn őszinte leszek. A játék elején nem volt Dorcival es Aduval bajom. De a játék végére nagyon megváltoztak. Nagyon undorítóan viselkedtek Bogival. Én értem, hogy nem tudhatjuk, hogy Bogi kiskirálylány vagy sem, de azert na. Szerintem az a hangnem, szavak, amiket Dorci, Adu és Viki megengedett magának az nagyon durva, ilyet senki nem érdemel. Bogi mindvégig normálisan kommunikált velük, nem ostobázta, undorítózta le a másik. A másik... Bajnokokat csúfolták hetekig, Zsoltit Zalán, Gabit Dorci, hogy mennyire sírós, Adu pedig Zozót, hogy felsőbb rendűnek hiszi magát. Egyrészt, hogy mer ilyet mondani egy bajnokra, másrészt, amikor összeköltöztek egyből benyaltak nekik. Hogy mer bárki is ilyet mondani a másik úgy hogy nem is ismeri. Ez nagyon taszító.
2020. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!