Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Exatlon Párbajt nézi most...

Exatlon Párbajt nézi most valaki? Mit szóltok ahhoz, hogy Adu még most is Zozot szidja?

Figyelt kérdés
Hihetetlen hogy mennyire nem tud veszíteni a srác.

2020. jún. 1. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért csinálja, mert dühös, amit megérte. De ezt akkor sem más szidásával kell levezetni. (nem védem, mert mindig is bajnokoknak szurkoltam.)
2020. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Inkább azért, mert egy bunkó.


Örülök hogy nem ő nyert 😀

2020. jún. 1. 22:25
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

Már bocsi, de nem teljesen értem, hogy mire gondolsz, melyik szituációra?! Adu elsőként jutott a férfi döntőbe, utána Dave pedig úgy másodikként, hogy pont Zozót győzte le! Én most csak arra emlékszem, hogy Adu "áruló majomnak" nevezte Alexet, amiért nem csak Neki szurkolt, hanem pártatlanul néha Dave-hez is átment!

Amúgy idén pont fordított volt a helyzet, mint tavaly, idén a Kihívók tudtak normálisan viselkedni, ezért most nekik szurkoltam. A Bajnokoknál amúgy pont Zozó volt az egyik, akit nagyon utáltam, akkora beképzelt majom!

2020. jún. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Kedves #3

Mindenkinek lehet velemenye, ezt tiszteletben tartom, de megis megkerdeznem, hogy szerinted miert volt normalis a kihivok viselkedese? Allandoan ment a vita, a fiuk a lanyokat bantottak, hogy nem hoznak pontot, aztán megjött Dave és konkrétan a bajnokokra jobban számíthatott mint a saját csapattársaira. Aztán a legalja az Dorci és Viki viselkedése volt Bogival szemben, értem én, hogy nem tudhatjuk, hogy Bogi milyen, de ilyen szavakat, hogy ostoba, undorító még akkor sem használok egy emberre, ha nem szeretem. Ja és Zalán... Zsoltit porrá alázta azzal, hogy kifigurázta. Szerinted ez normális viselkedés?Arról meg ne is beszéljunk, hogy a kihivók, hogy beszéltek a EURÓPA ÉS VILÁGBAJNOKOKRÓL. Borzalom. A bajnokoknál nem láttál ekkora vitákat. Nem fikázták a kihivókat, főleg nem a hátuk mögött. Zozó szerintem az egyik, ha nem a legjobb férfi játékos volt. Életvidám, jókedvű és tudod miből látszik, hogy óriási szíve van? Hogy Gabi győzelmének jobban örült mint bármi másnak. Nézd meg a youtube videóit, amit azért csinál, hogy a gyerekeket buzdítsa sportolásra.

2020. jún. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Adu az egész játék alatt féltékeny volt Zozóra, mert sokkal jobb nála. Még most sem tudta megemészteni. Minden futama után lefikázott valakit. Bogi, Zozó, Alex majd megint Bogi. Vicces... Ahelyett, hogy a futamaira figyelnek másokat csesztet. Ezért is nem nyert.
2020. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

"idén a Kihívók tudtak normálisan viselkedni, ezért most nekik szurkoltam. "


Na azèrt e mondat olvasása közben elgondolkodtam, hogy ugyanazt az adást nèztük?

Hol volt normális a viselkedèsük? Mikor jól ment a szekèr, nyertèk a napot, akkor csudijó kedv, amikor meg veszteskènt tèrtek haza, egyből ugrottak egymás torkának. Szinte kivètel nèlkül mindig volt vita, valakit mindig hibáztatták valamièrt. Meg ment a bajnokok fikázása. Ès sokszor annyira mellè lőttek a vèlemènyekkel, hogy elkèpesztő. Ezzel szemben a bajnokoknál ilyet nem láttál. Ők tök korrektül tudtak egymással beszèlni, nem voltak ilyen szèthúzások. A kihívókról is tök normális módon beszèlgettek egymás között, nem úgy, mint fordítva.

Amit a vègèn a Bogival is műveltek..Pedig nem nagyon kedveltem, ès lehetsèges, hogy volt oka, hogy ők sem kedveltèk, de ilyet akkor sem lehet csinálni a másikkal, ès így beszèlni vele, ahogy ők tettèk. Már a szándèkos vita generálás ment vele szemben.

Örülök, hogy Dave nyert, talán ő volt köztük az egyetlen szimpatikus figura.

2020. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Ha tényleg így van, amit mondasz Zozóról, akkor itt a műsorban egy teljesen másik arcát mutatta! Zsoltiról meg ne is beszéljünk... Dorci megmonda az igazat róluk, ami a tévében már korábban is látszott! Zsoltiról: "hogy ez mekkora bunkó!" , és Zozóról is: "mekkora az egója!" Gabi pedig mindig egyértelműen kimutatta, ha valakit utál, legalábbis nyíltan látszott rajta, le se tudta volna tagadni!

Igaz, hogy nem fikázták a Kihívókat, viszont állandóan áskálódtak ellenük, taktikáztak, és olyan magabiztosak voltak, hogy Zozó úgy vélte: ha átbeszélik a dolgokat, akkor nem veszíthetnek. Ja persze. És szerintük a Kihívók nem beszélték meg addig a taktikát, Ők csak karbatett kézzel ültek, vagy mi? Ennyire lenézni és butának tartani a Kihívókat! És persze olykor, amikor mégis elvesztettek egy napot a Bajnokok, akkor Zozó persze értetlenül állt a dolog előtt: "pedig mindent átbeszéltünk!"

Abban mondjuk egyetértek, hogy a Kihívóktól tényleg nem volt szép dolog a megérkezésekor egyből kiközösíteni Dave-et, nem is értem azt máig, ahogy azt sem, amikor a táborban Adu és Zalán igazságtalanul megvádolták Vikit, hogy visszahúzza Dorcit a jobb teljesítménytől! Viszont Bogi kiközösítése a vége felé nem volt véletlen, arról maga Bogi is tehetett: nem elég hogy állandóan úgy félrevonult, mint ha nem is lenne része a csapatnak, de akkor még ráadásul a pavilonoknál a saját csapattársait kibeszélte a Bajnokoknak!

Egyetértek, hogy a Kihívók sem voltak mindig normálisak, de még így is 80%-al jobbak voltak, mint a Bajnokok!

2020. jún. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyes emberek másik műsort néztek.
2020. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#3. Arra gondoltam amikor tobb vesztes futama utan a pihenoidoben azt mondta a tobbieknek hogy de felrugnam ezt a Zozot..meg hogy orul hogy kiejtette, nem akart egy “ilyennel” parbajozni...stb. Ez nem tul sportszeru.

Ok hogy duhos volt mert mar a zsebeben erezte a fodijat, de ez nem mentseg. Mindenki kuzdott, Dave jobb volt, ennyi.

2020. jún. 2. 10:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy vannak bizonyos emberek akik a sajat sikertelensegukert mindig masokat hibaztatnak. Persze tudom hogy ez egyszerubb, de nem fair. Zozo nem nagykepu volt, hanem magabiztos, pozitiv, jo fej. Mindenki lehet ilyen, persze ez nehezebb mint masokat szidni... 🙂
2020. jún. 2. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!