Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen TV film online oldalak...

Milyen TV film online oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Jó lenne így a koronavírus szünet alatt a PC-men is filmeket nézni. Leginkább a Felhőtlen Philadelphia (It's always sunny in Philadelphia) érdekelne, de sajnos nincs sem a Netflixen sem pedig a HBO-ón. Más oldalakat pedig nem ismerek, ahol legalább magyar felírat is van?


Köszönöm a segítséget!



2020. jún. 3. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Onlinefilmek.me

2020. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Videán fenn van a legtöbb film, meg tv csatornáknak is vannak online műsornézői, pl. a Filmbox live.

Én úgy szoktam keresni, hogy "filmcím" és "teljes film (magyarul)", legtöbbször a Videát dobja fel.

Van még egy csomó online filmnéző oldal, de sajnos az én régi gépemen azok nem szoktak működni.

2020. jún. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es sajnos ezek reklámoldalak nyit meg. A film be sem tölt. Ahol nagy ritkán betőlt a film, ott egy olyan oldalon teszi ezt, ahol regisztráció, bannkártya adatokat kér el és van ahol fizetni is kell


2-es köszi, de videa nézhetetlen mionőség

2020. jún. 13. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok Töltsd le az adblockert és úgy talán jó lesz én nap mint nap nézek rajtuk filmeket/sorozatokat és nekem jó
2020. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!