Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Mónika Showról mért állítják...

A Mónika Showról mért állítják egyesek hogy kamu volt?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan emberrel találkoztam már aki tagadja a műsor hitelességét.

Mért jó ez?

Ezek az emberek komolyan olyan naivak hogy nem hiszik el hogy vannak az országban akkora idióták mint amit bemutattak a műsorban vagy mi van?

Nekem a közvetlen környezetemben vannak még nagyobbak is. Sőt a szülőfalumból is voltak bent.



2020. jún. 30. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Mert a műsorok egy része tényleg előre megrendezett kamu volt.

Személyesen ismertem olyan embert, akinek eléggé elvarázsolt kinézete volt, és bp-n egy aluljáróban leszólították hogy nem jönne be egy műsorra eljátszani egy sztorit.

2020. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem a benne mutogatott vèglènyek a kamuk,hanem maga a műsor ès Mónika tettetett èrdeklődèse ès tőrödèse a pènzèrt beülő vendègekkel.Egy freakshow az egèsz,de hogy leadható legyen megkapta az álságos társadalmi/családi problèmamegoldó köntöst ami miatt hazug ès embertelen lett az egèsz.Az meg ,hogy sokan nèztèk sokmindent elárul....
2020. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem valami városi legenda, hanem tény, hogy ezeknek egy része olyan volt, hogy utcáról rángattak be lepusztult külsejű embereket, és meg volt írva előre hogy mit kell csinálniuk.
2020. jún. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Pár napja olvastam vámpír Ági egyik nyilatkoztát és mondta hogy meg kellett játszaniuk és hogy ő egy kicsit túltolta az egészet
2020. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Két ismerősöm is volt bent a Mónikában, az egyikük még az eleje fele, nekik ismertem a sztoriját, a szereplők valósak voltak, viszont a történet itt-ott el volt ferdítve. Az alsó kiírásoknak köze nincs a valósághoz, meg sem kérdezik a vendégeket róla, utólag írják alá.

A másik személynél pedig az volt, hogy leszólították egy plázában, mondta, hogy lenne egy története amit szívesen megosztana.

A történetet átváltoztatták, hogy színesebb legyen, így meg kellett játszaniuk magukat, pl az ő és a párja sztorija valós volt de a harmadik személy már nem, csak kitalálták mellé.

Összességében szerintem így keverve valós és nem.

A vége fele már elég leamortizált emberek voltak, el tudom képzelni, hogy ők a valóságban is ilyenek, de azt is, hogy pénzért megjátszották.

Biztos volt ilyen is, olyan is.

Pl az idegbeteg Gabi szerepe csak kitaláció volt.

De volt egy üvöltözős (csíkos pólós) nő, arról Mónika egy videóban mondta, hogy annyira felhúzta magát, hogy 3 órán át üvöltözött és így is csak pár perc került be az adásba.

2020. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!