Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Észbontók mennyire van megjáts...

Észbontók mennyire van megjátszva?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Teljes mértékben.
2020. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%
nincs megjátszva
2020. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na most akkor melyik?
2020. júl. 17. 09:18
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Képesek leszavazni, te jó Isten... Nem akarok megbántani senkit, de akinek nem esik le, hogy meg van játszva... Ráadásul még be is írja, hogy nincs megjátszva... Mit mondjak erre? Annyira egyértelmű.
2020. júl. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Képesek leszavazni, te jó Isten... Nem akarok megbántani senkit, de akinek nem esik le, hogy nincs megjátszva... Ráadásul még be is írja, hogy meg van játszva... Mit mondjak erre? Annyira egyértelmű.
2020. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Mik ezek a kommentek itt előttem jesszus.

Szerintem valamelyik meg van játszva ,de nem.gondolom ?hogy az összes. Vannak akik sajnos tényleg ilyen sötétek. Ugyanakkor valakinél meg látszik,hogy csak megjátsza.

2020. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Mivel tv-adásról van szó irányított a tv-ben nem bíznak semmit a véletlenre ,még a tapsot sem . Viszont a való életben találkozni olyan emberekkel akik teljesen beleillenének a műsorba .
2020. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 savelog ***** válasza:
96%
Semennyire, ott dolgoztam, ezek teljesen hülyék... Kapnak infokat mit csináljanak,(találgassanak, próbálják levezetni még a legyegyszerűbb ötleteket is, és próbálják meggyőzni a másikat az igazukról) de söttek mint az éjszaka.
2020. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
78%
Te magad is észbontó vagy, aki itt nyomatja hogy meg van játszva. Nem, nincsen. Ismerős ott dolgozik, tényleg ennyire hülyék. Nézzétek már meg hány adás ment le belőle, ennyi ember nem is képes hitelesen eljátszani hogy hülye, de nincs is rá szükségük, mert tényleg azok.
2020. júl. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bari444 válasza:
84%

Én azért gondolom, hogy nincs megjátszva, mert, ha ez színjáték, akkor annyira hitelesen nyomják a kretént, hogy ők a világ legjobb színészei. Isteni alakítás!

Azt meg távolról sem nézem ki belőlük.

Sztem nem élő adás, ha valami “baki” lenne és nem tűnnének elég idiótának felveszik újra (és persze szólnak nekik, hogy ne felejtsék; Elefántcsontpart a Balaton északi partján levő bulinegyed gazdagoknak...)

2020. júl. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!