Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A South Parkból ki vagy kik a...

A South Parkból ki vagy kik a kedvenc karaktereitek és miért ő vagy ők?😎😎😎

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Utálom a South Parkot, de ha választani kell, akkor Kyle, mivel a zseniális Dolmány Attila hangján szólal meg.
2020. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is ő a kedvencem!😁😋Aztán Randy🤭🤪
2020. aug. 7. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kyle szintén, nem tudom miért, de valahogy úgymond legjobb poénok is általában vele kapcsolatosak.
2020. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Séf bácsi. Ő volt az egyetlen felnőtt, akire mindig számíthattak a gyerekek, az apjuk helyett is az apjuk volt. A fülbemászó remek dalairól nem is beszélve! A South Park első 6 évada a kedvenc sorozatom minden időkből, de miután a 7. évadtól Séf egyre kevesebbet szerepelt, majd a 10. évadban meg is halt, a sorozat ugyan továbbra is jó volt, lassan hanyatlani kezdett és a 19. évadtól kezdve már nézhetetlen számomra.
2020. aug. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, hirtelen nem tűnt fel a többes szám! Séf után a 2. helyezett egyértelműen Eric, a 3. pedig talán Mr. Garrison, de az igazat megvallva az összes karaktert imádom, és ez egy másik bajom a modern részekkel, hogy volt egy csomó rendkívül vicces karakter, akikben bőven volt még potenciál, de az 5.-6. évad után alig használták vagy rosszabb esetben meg is ölték őket, mint például Barbardy felügyelő, Vackor néni, Jimbo és Ned, Dr. Mefityisztó, Pip, Stan nagyapja Marvin, Kalap úr, Meleg Al, Kula bá, vagy akár Szaddám Huszein, aki a Nagyobb, hosszabb és vágatlanban remek főgonosz volt.
2020. aug. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sok karakter van akit szeretek persze mindegyik egy egyéniség😋Én is hiányolok pár szereplőt nem is értem miért iktatták őket ki🤔A régi évadokat ezért szeretem jobban.
2020. aug. 8. 10:50
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Azok meg kik?
2020. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Kula bácsi, Sátán
2020. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Malloy és Mrs.Garrison 🤣🤘
2020. aug. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eric, Randy. Aztán a többiek. A PC-s, Trump-os évadtól egy hulladék az egész sorozat.
2020. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!