Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem botrányos a...

Csak szerintem botrányos a mostani évad a Konyhafőnökben?

Figyelt kérdés
Az egyik srác be könyörgi magát a versenybe, majd mikor kiesne, megsajnálja őt a séf. Sokkal tehetségesebb srác, tökéletes étellel mehetett volna fel helyette a galériára, erre fent hagyja azt aki szánalomból van ott. A séf tekintélye a szememben erősen csökkent, hiába tud főzni. Illetve a többi versenyző esetében is pofára megy az egész, például akiben azt látják, hogy csupa szív személyiség, ő szintén bent van, lényegtelen, hogy a kaja problémás több szempontból is.

2020. aug. 16. 23:42
 1/7 anonim válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy Kinga miért került be... egy jó étele sem volt.
2020. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy veszem észre a séfek, illetve Zé dönti el, hogy milyen nap milyen kaja legyen, és a szabályokat is nagyjából ők diktálják.
2020. aug. 17. 20:29
 3/7 anonim válasza:
100%

Imre miért nem folytathatta a versenyt? Ezt nem tudod életlenül?

Tudom, hogy az orvos mondta elvileg, de ennél részletesebben nem lehet tudni?

2020. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínűleg vérnyomás problémák miatt.
2020. aug. 17. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem sem tetszik. Eleve már ez a hülyeség, hogy válogatóval kezdünk, nekem már ez nem jön be.
2020. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy Zé mit keres ott.

Milyen minőségben van jelen? Mert hogy műsort vezetni nem tud, hadar, műmájerkedik, egyáltalán nem vicces. Ugyanazok a szófordulatai vannak, minden egyes adásban. Meg a végén amikor direkt másra néz, és utána hirtelen mondja a győztes nevét, annyira uncsi már. 😀

2020. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokszor én úgy látom, hogy a két másik zsűri tag is nagyban beleszól a műsor menetébe.
2020. aug. 22. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!