Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Comedy Central miért adja...

A Comedy Central miért adja 1-2 éve szinte egész nap az Agymenők nevű műsort?

Figyelt kérdés
Régebben szerettem ezt a csatornát, nagyon változatos volt a műsorkínalata. Éjszaka mindig ment a Family Guy, South Park, Cleveland Show, Brickleberry, Archer és hasonló 18+ műsorok. Délután és kora este elég sokféle sorozatot adtak: Így jartam anyátokkal, A nevem Earl, Életem értelmei, Jim szerint a vilag, Férjek gyöngye, The Simpsons stb. Sokszor tűztek új sorozatot is műsorra a főműsoridőben (20-22 óra) pl. Kertvárosba száműzve, Broad City, A hivatal és még sok másik. Mostanában akármikor bekapcsolom az Agymenők megy, főműsoridőben semmi mást nem adnak (néha Comedy Club), rohadt unalmas már, hogyan épült le ennyire ez a csatorna?
2020. aug. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom olcsóbb ez így nekik, hiszen a vetítési jogokat már kifizették, a sorozat maga jó hosszú, így kitudják tölteni a műsoridőt - plusz befektetés nélkül.


De nyílván nem adnák orrba-szájba, ha nem lenne nézettsége. Viszont tavaly április elsején átnevezték a csatornát Agymenők TV-re. Gondolom "önkritika" a csatorna üzemeltetői részéről.


De ezt csinálták az Igy jártam anyátokkal sorozattal, borzasztóan tolták, ha levakarják az Agymenőket akkor a Modern családot fogják túltolni.


Egyébként vegyük most ide a koronahisztit, öööőő, bocsánat, koronajárványt, sok film, sorozat, tech cucc bemutatója csúszott, a The Walking Dead 10. évad 16. része az utómunkák miatt április helyett most októberben lesz bemutatva, akkor amikor a 11. évadnak kellene kezdődnie. a 11. évad 2021 októberére lett eltolva. Mozik kínálata is érdekes, olyan filmre is beülhetsz, amit torrentről már megnézhettél, pl. a Sötét vizeken. Szóval nincs is nagy választási lehetősége, nem igazán tudnak majd újítani a műsorlistájukon, "konzerv" sorozatokat adnak majd. De ez nem mentség, évek óta ezt csinálja a Comedy Central, csak írtam, hogy a járvány miatt még jó ideig nem is tud majd megújulni kínálatilag - mert nincs mivel.


Sok sorozatot épp hogy betudtak mutatni, a Westworld az HBO-nál pont megúszta, de pl. ha most ősszel tervezték volna a bemutatót, az utómunkák miatt csúsztak volna vele.

2020. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 marshmallowlover válasza:
azért nevezték át mert az agymenőknek akkor lett vége és ezt úgymondva a sorozatnak szentelték
2020. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ma nap műsora:

09:10-13:50 - Modern család

13:50-19:25 - Agymenők

19:25-20:10 - Modern család


Ja, vége lett a sorozatnak. Akkor engedjék el. Csak túl nagy sávot tudnak vele teríteni.


Hétköznapokon is délelőtt fix helye van, délután is tolnak belőle meg este. Mondom, ha lekerül a műsorról, Modern család lesz helyette orrvérzésig.

2020. szept. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék, nem az a bajom, hogy ismétlik. Azzal van bajom nekem is, ahogy teszik. Nem zavarna, ha nap 2 órában nyomnák csak. De nem ezt teszik. Vagy csinálják úgy, mint anno a Viasat a Jóbarátokkal.


Napi 2 rész. Másnap az előző napi második rész ismétlése és utána a következő rész. Aztán így tovább. Ezzel is eltudják húzni.


Mellesleg sok embernek van HBO GO vagy Netflix előfizetése, de minimum ncore. Ha maratonra vágyik, ott nézi vagy megoldja, hogy beszerzi a részeket.

2020. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megvették az agymenőket meg a modern családot, ők jól járnak vele, a többi meg le van szarolva
2020. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!