Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik rajzfilmek, és boltban...

Melyik rajzfilmek, és boltban kapható (nem számítógépes) játékok a legrosszabbak? A "legkárosabbak" a gyerek fejlődése, lelki világa szempontjából?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl a Bionicle, beszélő, mindent magától csináló babák (már fantázia se kell hozzá)


Rajzfilmben a most menő harcos, bombás...stb


2008. nov. 27. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értema kérdésed!
2008. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez!!

Igaz se játék, se rajzfilm, de boltban kapható. Kérdem én, hogy szabad ilyet kiadni???

2008. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rajzfilmből például az újfajta micimackó. Az szerintem bomlasztja az agyat, abból inkább a régi változatot nézzék az még közelebb is van valamennyivel az alapsztorihoz. A bionicle-vel sincs baj, azt azért szeretik mert van egy története. Azokat a rajzfilmeket ne engedd nekik amik egy eredeti történetről a sokadik bőrt húzzák le, vagy lebutítják teljesen, és csak a szereplők hasonlítanak ( lásd az új micimackó). A lego például egy jó játék azzal el tud lenni a gyerek. Ha pedig jó de elemes, nézd meg, hogy az elemet tudod-e cserélni.
2009. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
a bionicle az jó te f@sz
2010. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

A gyerek fejlődése, lelki világa szempontjából az a legkárosabb, ha a szülő hagyja minden vacakkal játszani, de nem foglalkozik a gyerekkel. Vegyünk egy példát - kicsit sarkalatos -: Karl May könyveken nőttem fel, amiben, kis túlzással 10 oldalanként skalpolnak meg valakit, mégsem lettem tömeggyilkos. Ma meg sátánt kiáltunk, mert a Harry Potterbn meghalnak a szereplők.

Amit ezzel le akartam írni, hogy ha a játékok megvásárlása mellett a szülő odafigyel a gyerekre, akkor nem lesz lelki nyomorék. Persze nem árt megválogatni, mit adunk a kezébe, vagy mi elé ültetjük le. Mondjuk attól is függ, hány éves a gyerek.

2010. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!