Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL Most+ -t hogy tudnék...

RTL Most+ -t hogy tudnék szerezni?

Figyelt kérdés

Én vagyok béna, vagy tényleg nem lehet rá előfizetni?

Ha jól olvastam, vagy a TV szolgáltatónál lehet rá előfizetni, vagy a Vodafone-nál, de az oldalukon semmit nem találtam ezzel kapcsolatban.

Olyan tényleg nincs, hogy bankkártyával regisztrálok, mint Netflixre vagy HBO Go-ra?

Nincs TV előfizetésem, csak internet és telefon, minden filmet, sorozatot laptopon nézek.

Azért lenne jó, ha elő lehetne fizetni, mert nagyon lekorlátozták a hozzáférést. Pl sorozatokból csak a legújabb részt lehet megnézni sima regisztrációval. Nincs gondom a fizetős rendszerrel, csak lehetne egy kicsit könnyebben/egyszerűbben elérhető, mint a fent említett másik két szolgáltatónál.



2020. szept. 19. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak tévészolgáltatón keresztül tudsz előfizetni, ingyen. Nem értem a logikáját, mert ha lehetne pénzért is előfizetni, mint például az HBO-nál, plusz bevétel lenne nekik.
2020. szept. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Egyáltalán nem kell rá előfizetni. Aki azt mondja, hogy pénzbe kerül, annak sincs valami rendbe a fejében.


A vodafone, telenor és még pár egyéb szolgáltatónál elérhető.


Ha tegyül fel Vodafone-os vagy és van náluk egy tv előfizetésed, akkor felhívod őket, megmondod, hogy alapcsomagod van és, hogy az RTL MOST + kódot szeretnéd elkérni.


Erre ők megmondják, hogy jogosult vagy e rá vagy sem. Mert valahogy úgy van, hogy alap tv előfizetésnél nem jár. De ha tegyük fel közepes csomagban vagy a sima, közepes, extra közül akkor arra már ingyen megadják.


Megmondják, hogy igen jár a kód és íme:


Pl: ABCDEF123

2021. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!