Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van még mindig Mónyikasó...

Miért van még mindig Mónyikasó az RTL Klubbon? Úgy volt hogy megszűnik! Sose lesz vége ennek az undormánynak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

ez már csak az ismétlés... van amelyikben még egész fiatal ez a némber.


szeptembertől vége lesz az ismétléseknek és jön az albánka

-delhusa gjon...-


Hidd el nálam jobban senki - na jó max Te - utáltad jobban a fogatlan kissebségieket.


egyébként megrendezettek voltak a "viadalok" volt egy osztálytársam aki szerepelt bennük hol megesett lányt hol meg szeretőt játszott elég jól fizették... ennek tudatában sem sajnáltam ha nem láttam.

2010. aug. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Atyaég, pont az ilyen intelligens emberek miatt van még, akik nem veszik észre, hogy ISMÉTLÉS...
2010. aug. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

basszus engem miért is nem zavar??


jaaa tudom!

mert nem nézem:S

2010. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen értelmetlen és fölösleges ismételgetni sztem a jónépnek bőven elege van belőle..
2010. aug. 7. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Megszűnt a napi Győzike, Mónika, Joshi show, de kell nekik a nem kevés fizetés, nehogy éhen haljanak, ezért az ismétlések még bőven hozhatnak a konyhára.
2010. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Azért van, mert a magyar társadalom túlnyomó többségének erre a színvonalra van szüksége. Ez kell, ezt igénylik, közben meg szidnak jobbról, balról, középről......, mert mindig más a hibás a kialakult helyzetért.


Illik vagy nem illik. Sajnos a magyar igen elbutult és ez irányban negatív fejlődést mutat. Persze ez összetettebb kérdéskör.


Ezért van még mindig. Sajnos.


Nem nézem, max ha éppen bemegyek egy öregotthonba, amikor látogatást teszek. Ilyenkor a szám vízszintes vagy éppen sírok.

2010. aug. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Undor ide-oda, sajnos az élet ilyen, igaz van hogy enyhébb változatban, de nem mindig. Egyébként nézőpont kérdése, mert sok esetben inkább szórakoztató. Aki tudja mit hová tegyen magában, bármit megnéz nem bosszankodik rajta, vagy a másik lehetőség, hogy nem is nézi.
2010. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A felvételeknek állítólag már vége. És remélem, az adásnak is nemsokára. A Józsi baráttal együtt
2010. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!