Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Gyermekkori kedvenc mesémet...

Gyermekkori kedvenc mesémet szeretném újranézni de nem tudom a címét! Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Na szóval, pár epizódra emlékszem, viszont nem tudom mi lehet a címe :(

Írok pár dolgot, hátha valaki tudja mi lehet ez :)


-A karakterek nem emberek, kitalált lények.

-Az egyik karakter elég buta, és azt hiszem sárga

-2006 előtti meséről beszélünk

-Magyar szinkronnal is adhatták, vagy lehetett kölcsönözni, mivel VHS-en néztem

-Az egyik epizódban a sárga lény kizárja magát a házból, és nem tud bejutni, elkezd szakadni az eső, ő pedig a szennyvízcsatornán keresztül próbál meg felkúszni a fürdőkádba (de ott pont zuhanyzik egy másik szereplő, lehúzza a dugót, és a víz miatt újra az utcára kerül

-Egy másik epizódban a sárga lény talál egy törött szárnyú legyet, majd ápolgatja, és a végére legjobb barátok lesznek, de elengedi és sír

-Egy másik epizódban pedig azthiszem az égből leesik egy szürke kis doboz, nem tudják mi lehet az, majd az epizód végén azt hiszem elviszik az űrlények mert anélkül nem megy az űrhajó.


Talán ez a sárga karakter lehet a főszereplője, kicsit hasonlít bocira a Boci és Pipi-ből csak vékony és narancssárga.


Nagyon örülnék ha meg lenne mi volt ez, mostanában folyton ez a mese jár a fejemben de nem találom sehol :(



2020. szept. 21. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán: Én vagyok Menyus
2020. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem az :( de amúgy azt is szerettem :)
2020. szept. 21. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a László tábor.
2020. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jól van ez így? ***** válasza:
100%

Űrdinkák, a sárga űrlényt pedig Cimbinek hívták.

[link]

Itt van a legyes rész angolul: [link]

2020. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ez lesz az! Most nagyon örűlök 😃 Most így korán reggel is ezen kattogtam, de végre megvan, meló után pár részt újra is nézek. Köszömöm mindenkinek a segítséget, mentek a zöldek!
2020. szept. 22. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!