Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az álarcos énekes, meg a...

Ez az álarcos énekes, meg a másikon ugyanilyen beöltözős csak engem irritál?

Figyelt kérdés
Én egy celeb gagyinak tartom, nem is nézem, de nem is bírok ott tartózkodni ahol megy. Inkább kimegyek még a házból is, ha valamelyik családtag nézi.
2020. szept. 27. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy magánvélemény, amit meg tudtál volna tartani magadnak.


Akiket valóban nem érdekel azok megtanulják ignorálni őket. Te viszont direkt felhívod rájuk a figyelmet, meg személyes problémát csinálsz belőle, majd várod a támogató válaszokat egy kis közös utálkozásra, hátha attól jobb lesz neked. Semmi sem jobb az irritációra, mint a neten folytatólagosan beszélgetni róla, attól majd elmúlik nálad is. Ja nem, helyette le kellene szarnod. Gondolom majd a Való Világ előtt is meg kellesz kérdezned, hogy ugye mindenki egy utolsó selejt aki nézni meri, bezzeg te soha nem nézted és fogod, és ezt mindenki tudtára kell adni.

2020. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Soha nem lattam beloluk semmit, evek ota nem nezem ezt a 2 csatornat, van eleg mas kereskedelmi, hogy rohasszam az agyam...

Szóval en tenyleg nem nezem, igy irritalni se tud

2020. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jókat röhögök rajta. Igazi trash műsor, ami még a jó ízlés határain belül mozog. Azonban megértem azt is, akit irritál.
2020. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvass valamit, hallgass zenét, menj el fürdeni, hallgass hangoskönyvet. Egy csomó mindent lehet csinálni helyette.

Nálam speciel ez az egyetlen műsor, amit tévén nézek, így nem irritál.

2020. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Én szeretem az Álarcos énekest, szerintem jópofa, aranyos műsor.
2020. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Én is ezt a két tévé műsort szoktam megnézni. Ezeket is csak akkor, amikor felkerül sorozatbarátra. :D
2020. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem tök kreatív és aranyos műsor, barátaimmal mindig szoktunk fogadni, melyikünk tippje jön be :D

Mindenkinek más az ízlése, nekem személy szerint a sztárban sztár nem tetszik már annyira, de ha az megy, el kapcsolom onnan és ennyi. Sokan szeretik.

2020. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
De az hogy utálod,nem ok arra hogy mások ne szeressék már ne haragudj..
2020. szept. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Engem is irritál, nem is nézem, de a reklámjaiba néha belefutok, és egyből elkap a szekunder szégyenérzet.
2020. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!