Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lenne, ha megszűnne az X...

Mi lenne, ha megszűnne az X faktor?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy 2022-ig lesz koronavírus. Én jól megvagyok X faktor nélkül. Kétszer is volt arra példa, hogy csak fiúk maradtak versenyben. Az első évadban kiesett a Janicsák Veca. 2019. november 30-án az X faktor közepén kiesett a Bagdi Enikő. Az is igaz, hogy a Kiss Ramóna is meg az Ördög Nóra is mind a ketten a TV2-n vannak. 2016-ban az Istenes Bence egyedül vezette az X faktort. Az Istenes Bence és a Miller Dávid férfiak.

Nekem nem kell ahhoz X faktor, hogy fiút lássak. Ha fiút akarok látni, akkor akár a tükörbe is nézhetek. Egy fiún annyi látnivaló van, hogy szokott-e borotválkozni. Ha egy fiú nem borotválkozik, akkor szakállas.

A Megasztárból elég volt a hat évad. Nem hiányzik sem a The Voice, sem a Rising Star. Ha megszűnne az X faktor, akkor azzal is úgy lennék, mint a Megasztárral, a The Voice-szal és a Rising Star-ral.



2020. okt. 4. 10:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát megszűnne, egy hülyeséggel kevesebb...
2020. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
99%
Már rég nem arról szól a tehetségkutató, hogy kinek van jobb hangja. Az utcán jobb énekesekkel talalkozok, mint az elmúlt 3 X-Faktor élmezőnye. Ez mind a pénzről szól, hogy kit lehet tömegeknek eladni. Mindez benne is van a szerződésben igen érdekes feltételekkel. Szóval nekem nem kell. Az éneklés miatt néztem, de mint mondtam, az utcán jobb énekeseket találok mint ezekben a műsorokban, így nincs rá szükségem.
2020. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
97%
En lennel a legboldogabb ember a vilagon
2020. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
Eddig se néztem.Ezért engem hidegen hagyna.
2020. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
85%
Sose néztem szóval igazából nem osztana vagy szorozna számomra.
2020. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
60%
Ki sem kellett volna találni. A Virtuózok fényévekkel kultúráltabb.
2020. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon szomorú lennék.
2020. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Jönne helyette egy másikfajta tehetségkutató
2020. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
94%
Àtlagosan nőne az inteligencia szint az érintettek körében
2020. okt. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Az X Faktor még nem szűnt meg, csak szünetel. Két dolog miatt izgulok:

1. Kiss Ramóna és Ördög Nóra már a TV2-n vannak. Nem biztos, hogy az Istenes Bence fogja vezeti az X Faktort, de akkor sem érdekem, hogy egy férfi legyen a műsorvezető.

2. Csak fiúk fognak versenyben maradni (mint a Janicsák Veca vagy a Bagdi Enikő kiesése után).


Ha egy férfi lesz a következő évadban a műsorvezető, s csak fiúk fognak versenyben maradni, akkor a műsort nézzék a lányok!

2020. okt. 9. 18:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!