Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi volt a címe az alábbi TV...

Mi volt a címe az alábbi TV műsornak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nem emlékszem melyik adón ment, de elég jellegzetes volt a műsor, úgy hogy aki tudja, az hamar ráismer. Régi (nem csak) magyar felvételek (életképek, családi felvételek) voltak elektronikus (progressive, house, trance, breakbeat) zenék alá vágva. Általában éjjel ment, több órán keresztül, én csíptem nagyon.



2020. okt. 5. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Filmmúzeumon ment, de a konkrét címét nem tudnám megmondani. Nekem úgy rémlik, mintha az adásszünet helyett ment volna a ténylegesen műsorra tűzött filmek közötti helykitöltőnek. Azaz nem tartalmatlan volt ilyenkor a csatorna, hanem ezek a felvételek váltogatták egymást.


Tévéújság szerint:

"07:20 Privátfilmek újratöltve

(2010) (1. évad 41. rész)7 (3) Régi családi amatőrfilmek modern zenei aláfestéssel."

[link]

2020. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azaz, köszönöm szépen, príma!
2020. okt. 9. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!