Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Trónok harca - Mit szóltok...

Trónok harca - Mit szóltok hozzá, hogy George RR Martin kikotyogta, hogy a könyvében is Stannis döntése lesz a lányának az elégetése? (James Hibberd - Tűz nem végezhet egy sárkánnyal című könyvében)

Figyelt kérdés
Emellett megjegyezte, hogy a könyves Kisujj sose adná oda Sansát egy Ramsayhez hasonlónak és hogy Hodor neve más körülmények között ''születik''. Nem önfeláldozós jelenet lesz, hanem Bran visszavargol Hodorba, hogy újra állva kardozhasson és akkor történik valahogy.

2020. okt. 8. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Stannis: könyv alapján eddig is elképzelhetően tartottam, de bíztam benne, hogy nem.

Kisujj: szerintem ezzel mindenki tisztában volt, aki olvasta a könyveket.

Bran és Hodor: megjósolhatatlan szerintem.


Illetve mindenben benne van a GRRM által említett tény: ahogy írja a történetet, folyamatosan jutnak eszébe dolgok és elgondolkozik átírja-e. Így történt az is, hogy az elképzeléséhez képest teljesen átírt egy történetszálat, ami 3-4 fontosabb karaktert érint. Tehát nem tudni mi lesz a "vége".


Inkább már tartanám kezemben a könyvet...

2020. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a komolyabb karaktereknek ugyan az lesz a sorsuk. A POV-oknak. De azt is mondta az író most, hogy a kisebb karaktereknek nem. De valószínűleg ezt sose tudjuk meg, csak a 6. könyvre van esély.
2020. okt. 14. 23:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!