Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem unjátok még a már 100...

Nem unjátok még a már 100 ezerszer leadott "Walker, a texasi kopó" és Bud Spencer-filmeket?

Figyelt kérdés
Én már rohadtul unom, mert már évtizedek óta újra és újra leadják ezeket állandóan, de nem is ez a legnagyobb bajom... A legnagyobb bajom az, hogy apám mindig mindegyiket akárhányszor csak leadják megnézi (egyszer sem hagyja ki...), és így nekem is állandóan újra és újra hallgatnom (és/vagy nézném) kell (ha a TV előtt van dolgom)... A maguk idejében (meg még talán később is) tényleg nem voltak ezek rossz filmek/sorozatok, de ez már szerintem túlzás, hogy egyes TV csatornák egyszerűen nem tudják befejezni ezeknek az állandó, folyamatos ismétlését... Már kívülről fújom az összeset, annyiszor leadták, pedig én egyáltalán nem is nézem/néztem (már) ezeket...

#sorozat #film #Chuck Norris #Bud Spencer #Walker, a texasi kopó
2020. okt. 30. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

- Csak nyugodtan Walsh, előttünk az egész nap...

- Köszönöm Uram!

- HELYEDRE!

2020. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

-A kérdezőt elvesztettük.

- Kár érte,kiváló ügynök volt.

2020. nov. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

:D

hát ja nem tudott mit kezdeni ezzel az idézetcunamival, eddig csak a tv-ből hallotta ezeket, most meg a kérdése alatt is ez van, erre nem számított

2020. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
2020. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
itt a 9es, ki az a szánalomhalmaz, aki lepontoz, pusztán azért mert kicsi a tudása és nem tudja, hogy ez is egy idézet, ráadásul még ide is vág?
2020. nov. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!