Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek piacképes lenne...

Szerintetek piacképes lenne egy ilyen TV csatorna?

Figyelt kérdés

Napközben koreai szórakoztató műsorok, K-Pop klipek, dokumentumfilmek Koreáról, a koreai kultúráról, nyelvet oktató műsorok. Este pedig K-Drámák (az újabbak és a felkapottabbak)


Lenne egy ilyennek létjogosultsága?



2020. nov. 20. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Inkább legyen budapest tv.
2020. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem lenne piacképes. Akit ezek érdekelnek, megtalálja őket az interneten, tehát teljesen felesleges lenne. TV-t egyre kevesebb ember néz már, kb. csak az idősek, őket meg nem biztos, hogy annyira érdekelné az ilyesmi.
2020. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2020. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon biztosan nem. Alig tudnád a kevéske bevételből a jogdíjakat kifizetni, hogy egyáltalán sugározhass is valamit.
2020. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Szinte biztosan nem :////
2020. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az Arirang TV és a KBS World ezt a két dolgot tudja angol nyelven, és aki Korea iránt érdeklődik, az áltában tud angolul is, hogy megértse ezeknek a műsorait, mert angol felirattal mennek, amik éppen nem angol nyelvűek. Az Arirang TV akár Youtube-on is elérhető, a KBS World műsorát nem tudom pontosan a YT-on fenn van-e, de azt is meg lehet találni különböző alkalmazásokban, hogy okostévén tudja nézni az ember.


Magyarországon, hogy ide önálló tévécsatorna készüljön magyar nyelven, szerintem nincs akkora érdeklődés, hogy induljon egy ilyen, illetve a nagyobb társaságokhoz kapcsolódó lobbi miatt be sem kerülne feltétlen a műsorelosztók kínálatába, ha más nincs mellette, és ez egy önálló csatorna lenne.


Azzal továbbra sem értek egyet, hogy Magyarországon kevesen néznek tévét, semmi jele nincs jelenleg még annak, hogy a lineáris televízió a végóráit járná, persze hogy 10 év múlva mi lesz azt nehéz megmondani. Egy pár hónappal ezelőtti felmérés szerint a legnépszerűbb magyar streaming platformok az RTL Most és a TV2-csoport honlapjai, az HBO Go és a Netflix részesedése emlékeim szerint ~5-10% volt. Az én véleményem szerint a streaming elterjedése nem azt fogja jelenteni, hogy az RTL és a TV2 helyett Netflixet fognak nézni az emberek, hanem azt, hogy az RTL és a TV2 műsorait azok saját platformján, mert az emberek a helyi tartalomra kíváncsiak, és ezt pl. a Netflix nem tudja kielégíteni 30 magyar filmmel, amíg nem kezd el magyar sorozatokat gyártani pl., de az HBO is messze van tőle évente egy 8 részes sorozattal, de az Aranyélet óta nagyon az sem készült általuk.

2020. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen sajnos a proli magyarság nagy részének bőven elég a Mi kis falunk és Bödörék féle prosztó műsorok színvonala, szóval aki másfajta irányban gondolkodik annak kb halott ügy a dolog, de ha netán elég “kreatív” vagy és te is tudsz hasonló “színvonalas” műsorokat csinálni akkor lehet esélyed :).
2020. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

@17:21


Én most nem tudom eldönteni hogy trollkodsz, vagy ezt a marhaságot komolyan gondolod.


Ha a társadalom nagy része a tv-ben magasművészeti közvetítéseket és ismeretterjesztő filmeket nézne, akkor sem gondolom, hogy olyan rohadtul nagyobb kereslet lenne a koreai tartalomra... Pláne nem kpopra xD

2020. nov. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%
Akkor olvasd el mégegyszer amit írtam, azt mondtam, hogy jelenleg mi megy és minden más ami ettől eltér, az meg van lőve kb. Az, hogy akkor mi lenne szerinted, abszolút nem releváns mert az egy feltételezett dolog, a te elképzelésed alapján, míg amit én leírtam az a mindennapi valóság. Egyébként senki nem azt mondta, hogy csak művészeti és ismeretterjesztő műsorok lehetnek minőségiek, nagyon sok golden globe díjas sorozat is létezik ám a világon, de gondolom nálad a Bödörék és a Nat geo szinten létezik az élet :).
2020. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként tökéletes példája vagy az előbb felsorolt rétegnek a két végletben történő gondolkodás tökéletesen ráhúzható a csodálatos ki társadalmunkra :).
2020. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!