Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kire szavaztok VV Való Világ...

Kire szavaztok VV Való Világ első párbaján?

Figyelt kérdés
Miért?

2020. nov. 27. 15:39
A kérdező szavazást indított:
VV Bálint
VV Digo
Nem szavazok
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem szavazok, mert nem nézem.
2020. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
17%
Szintugy.
2020. nov. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Én nehezen döntöttem, hogy kire, de a tegnapi részben Digo bandája nagyon kimutatta, milyen undorítóan viselkednek, illetve Digo is nagyon gusztustalanul viselkedik.

Bálint ezzel szemben végig higgadt és őszinte, de kemény és nem trágár szavakkal vág vissza nekik. nagyon jó játékos és emberismerő.

Kár, hogy a legelején ilyen erős ellenfelet választott, de remélem ő megy vissza ma este a Villába.

2020. nov. 28. 09:00
 4/23 anonim ***** válasza:
22%
Kár,hogy még nézi valaki ezt a hulladékot.
2020. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%

Komolyan, aki nem nézi, miért érzi szükségét, hogy ezt leírja....? ez 10. évad, kva sokan nézték mindig is, és fogják is, mert messze a legjobb trash műsor. Ennyike, lehet lapozni annak, akinek nem tetszik.


Bálintnak szurkolok, a másik banda nagyon gázul viselkedik, és öröm lesz nézni a csalódást, mikor rájönnek, hogy nem is olyan erős játékosok:)

2020. nov. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

5

Ez a baj,ha nem lenne ennyi sík idióta aki nézi,akkor talán értelmes műsorokat sugároznának.

2020. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%

Egyre kevesebben nézik, nem a semmiért került át sima RTL-ről, ha annyira angy nézettsége lenne akkor amradt volna ott a drágább reklámblokkokkal.


A statisztikákat meg fenntartásokkal kell kezelni, ugyanis a TV-t nem lehet úgy mérni mint pl egy honlap letöltési számait. Az, meg, hogy az utcán megkérdeznek 10 embert, és ha 5 azt mondja, hogy igen nézi, és ebből " kimatekozzák " hogy akkor országosan 5 millió ember nézi, az minden csak nem a valóság.

2020. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

6: 2020 van, számtalan streaming szolgáltató közül választhatsz, emellett klasszikus kábeltévén is hozzádvágnak pár ezer forintért olyan csomagokat, amiben 150 csatorna van. Ha ebből a kínálatból nem találsz fennkölt elvárásaidhoz megfelelő műsort, akkor életképtelen vagy.


Ezeknek a műsoroknak nem csak agyhalott, proli nézői vannak, sokan éppen a trash faktor miatt nézik, mert számukra ez is a kikapcsolódás egyik formája. Semmivel sem rosszabb, mint cigizni vagy tütükézni, de minden ilyen kérdés alatt megjelennek az ilyen önjelölt értelmiségiek, akik azon sopánkodnak, hogy ilyen műsorok mennek. Nem menne, ha nem lenne rá igény.

2020. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

8

Igen,ezért szomorú. Leírtam harmadszorra is a kedvedért. Látszik az igényszint.

És köszi,szoktam találni nekem tetsző műsort. ;)

Attól még kb.mindenhol látom ennek a fosnak az előzetesét.

2020. nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
Latom sikerült megragadni a lényegét a hszemnek, remélem mezzon kívül mást nem is nézel ;) szánalmas.
2020. nov. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!