Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek miről szól ez az...

Szerintetek miről szól ez az új rossmann reklám?

Figyelt kérdés
Amelyikben Lilu meg másik két csaj fekszenek egy közös ágyban és vmi gagyi zene szol közben. 😀

2020. nov. 29. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz, a Rossmann Harmónia sajátmárkás termékekről.


https://www.youtube.com/watch?v=JF1trSJ1B9s

2020. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de miről szól? Mit akarnak ezzel ábrázolni, hogy három nő fekszik egymás mellett egy ágyban, vagy idióta módon kevergetik a kávéjukat, vagy nem tudom mit...
2020. nov. 29. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mire gondolsz, vagyis van egy sejtésem, hogy valamiféle bujtatott LMBTQ-propagandára esetleg, de ezt a politika topic-ból hozom magammal.


Ha megnézem a reklámot a speaker eztelmondja: "válogass a takarók, a különleges teaválogatás, az illatgyertyák, és a beauty könyv közül...".


A képeken a szereplők valamit kevergetnek a bögréjükben (értsd tea), fekszenek egy ágyban betakarózva (értsd takaró), Lilu ül a kádban előtte gyertyák (értsd illatgyertyák), majd mindhárman néznek egy "Természetes szépségápolás" c. könyvet (értsd beauty könyv).

2020. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátnős este,ez miért lenne "gyanús"?

Én is aludtam barátnömnél,bár mi boroztunk meg lelkiztünk és nem aludtunk egy ágyban mert volt másik. De az egy ágyas téma is belefér ha szoros a barátság.

2020. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, nem ilyen jellegű a kérdés, nem erre gondoltam. Persze aludhatnak egy ágyban a barátnők, meg iszogathatnak teát stb. de mit akar a reklám ezzel elmondani?
2020. nov. 29. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy a Rossmann mindent biztosít egy csajos estéhez? Ha elköltöd a fél fizetésedet akkor még olcsóbban is hozzájutsz a kellékeihez. :D
2020. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
😀😀
2020. nov. 29. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan,havi 1x megyek,8-9 ezret biztos otthagyok,évek óta. Erre a múltkor kínálgattak egy szaros műanyag kulacsot a hűségpontjaimért,majdnem 4000 ft-ért.. bakker..mennyi lett volna eredeti áron? :D
2020. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alattomos leszbi-propaganda.
2021. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!