Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok, hogy jövő nyáron...

Mit szóltok, hogy jövő nyáron vége lesz a Barátok köztnek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. nov. 30. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nálam már húsz éve vége. Nem tudom napjainkban milyen,de addig bírtam. Harmadik vonalbeli tehetségtelen ripacsok voltak benne többségben, ellenszenves karakterek, lapos történet.

A Szomszédoknál alig volt jobb.

2020. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még a csatornát se nézem par eve. Valahogy nem fog meg, par masikat nézek.

Egy ideig neztem, tini voltam, nem volt ennyi ado sem...de amikor mindenkit osszehoztak mindenkivel, már lehangoló es ertelmetlen lett. Abszurd. Nem erdekelt.

2020. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szamitani lehetett mar ra egy ideje. Amiota az elmult 5 evben mas a musor producere, egyszeruen borzalmas, ellaposodott lett. Nagyon latszott mar a reszeken, hogy szenvednek a keszitok, hogy valami tortenjen is a reszekben.

Egyszer mindennek eljon az ideje, ennek most jott el, es szerintem jo dontes volt, hogy befejezik, mert ha tovabb folytattak volna, akkor elobb-utobb mar senki sem nezte volna.

2020. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, mert szerintem nagyon unalmas volt.
2020. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen néztem, mostmár nem nézem de kicsit fura hogy abbahagyják, olyan szomorúnak tartom de nemtudom miért :D
2020. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire lement a színvonal a végére...
2020. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben rendszeresen néztem, imádtam a 90-es évek végei, és a korai 2000-es évekbeli hangulatát. Kb addig volt igazán jó amíg az RTL-nek a piros, fehér zöld színű logója volt, vagy ameddig Berényi Mikinek még volt haja :D
2020. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!