Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyibe kerül egy RTLmost+...

Mennyibe kerül egy RTLmost+ aktiváló kód?

Figyelt kérdés

Nézném a lakattal lezárt részeket, írják, hogy kód kell hozzá. A netet feltúrtam, de mindenhol csak annyi infó, hogy forduljon a szolgáltatójához, és tőlük igényelhet kódot. Ez érthető, de miért nem tüntetik fel sehol, hogy mennyi az ára? Miért ennyire titkos? Vagy ingyen van?


Akinek van ilyen kódja, elárulná, hogy mennyibe került? És milyen érvényességi ideje van?



2020. dec. 6. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyiba kerül, mint amennyibe annál szolgáltatónál, ahol az RTL Most+ elérhető, a csomag, melyben az RTL Klub elérhető. Nincs külön ára, tehát ha előfizetsz arra a csomagra amelyben az RTL Klub szerepel, a szolgáltatód, ha biztosítja, ingyenesen biztosítja az aktiváló kódot. Ennek okán nem lehet megmondani mennyibe kerül, mivel a legtöbb szolgáltatónál eltérő árak vannak, sokszor még a meglévő előfizetők esetében is, akik szintén jogosultak a szolgáltatókra.


Leszámítva a Mindig TV Prémiumot, ott legalább az alapcsomagra elő kell fizetni, de az RTL Klub egyébként ingyenes.


Egyebekben számomra érthetetlen önállóan miért nem fizethető elő, persze kérdés, hogy mondjuk 1000 forintért, mennyire lenne kelendő.

2020. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
T-home előfizetők nem kapnak kódot.Ne kérdezd miért.Upc-nél voltam előtte de az a kód már érvénytelen.
2020. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm, így már értem. (De hogy miért nem tudják hasonlóan érthetően leírni a honlapon is, azt viszont nem értem)


Viszont akkor ez nálam úgy bonyolódik, hogy a TV műsor a Diginél van előfizetve, az internet meg egy helyi szolgáltatónál. Akkor most a tv vagy az internet előfizetésem a mérvadó?


A digi, ha jól láttam nincs benne a szerződött szolgáltatók listájában, a helyi internetszolgáltató viszont benne van. Ők kínálnak 50-es és 100-as sebességű internetcsomagot. RTLmost+-ról meg kódról egy kanyi szó sincs a honlapjukon.


Mindegy, azt hiszem, felhívom őket, és megkérdezem.


Csak azt hittem, egyszerűbb a dolog, befizetek x összeget, és kapom a kódot... :-) de nem így van.

2020. dec. 7. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval ha tévére előfizetek, azon múlik, hogy ki a szolgáltatóm?
2020. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én ha jól értelmezem akkor a tv szolgáltató számít, és nem az internet. Tőlük kell kérni a kódot. Mármint a tévésektől. A digitől. Akiknek nincs...

Ki van ez találva, csak értelme nincs.


Én is szivesen fizetnék pluszban valamennyit, hogy visszanézhessem a munkaidőm miatt kihagyott részeket, reklám nélkül, de sajnos nincs ilyen lehetőség. Legalábbis nekem nincs. Max ha szolgáltatót váltok...

2020. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már a Telekom-osoknak is elérhető.
2021. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!