Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sport1, sport2 által közvetíte...

Sport1, sport2 által közvetített ökölvívást hol tudom visszanézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van ötletek arra, hogy a sport1, sport2 által közvetített ökölvívás mérkőzéseket hol tudnám utólag visszanézni, ha lemaradtam az élő közvetítésről?

(ncore és egyéb helyeken nem található meg)



2020. dec. 7. 10:25
 1/2 anonim válasza:

vissza pörgehető tv adás csomag upc tlekom talán stb


vagy keresel vlami online platformot


nem tudom pontosan mit keresel igy ne mtudom küldeni hogy akkor mik voltak

2020. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan lehetőségeket keresek, ahol visszanézhetőek a sport1,sport2-n közvetített mérkőzések magyar kommentárral. Itt egyébként nem csak free tartalmakra gondoltam, lehet akár vmi fizetős steam vagy előfizetés is. Az a helyzet, hogy a tv-ben legtöbbször vagy hajnalban mennek a mérközések vagy napközben, amikor az átlag ember dolgozik, így sajnos ezt nehéz követni. Visszanézni eddig még csak úgy tudtam, ha ismétlésben adták a tv-n.
2021. febr. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!