Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor veszítette el Miley...

Mikor veszítette el Miley (Hannah) a sorozatban az édesanyját? És milyen módon?

Figyelt kérdés
Ma volt egy Jesse&Jake-es rész és az apja úgy próbált meg segíteni, hogy mutatott egy videót az anyukájáról. A videóban tisztára olyan volt mintha az anyja tudta volna, hogy meghal, úgy mondta neki a dolgokat.
2010. aug. 12. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anyja nem szerepelt a sorozatban (csak álmokban, meg videókon) de azt nem tudni hogy hogyan halt meg.
2010. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mikor miley született
2010. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a kérdés már nem aktuális, de megírom neked a valóságot:


Miley's mother Susan (Brooke Shields) was born April 12, 1969 and died about the time Miley was 10. It was at this time that her father retired from his music career and moved the family to Malibu, California where they live in a four bedroom beach house.

Miley édesanyja, Susan, 1969. április 12-én született, és akkor halt meg, amikor Miley 10 éves volt. Ekkor édesapjuk felhagyott a zenei karrierjével, és a családjával Malibuba költöztek, egy négy hálószobás tengerparti házba.


Emlékszem a részre. Szerintem azért tűnt úgy, mintha tudta volna, hogy meghal, mert talán beteg volt. Ezt csak az írók tudnák megmondani :)

2010. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nem mondták ki, de nekem is az az érzésem volt az elejétől kezdve, hogy beteg volt. És nem a születésénél halt meg, mert Mileynak vannak emlékei róla. Meg egyszer mondják is, hogy 4 éve halt és Miley akkor 14. Előzőnek van igaza:)
2011. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!