Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Titeket zavar, amikor a...

Titeket zavar, amikor a sportkommentátor hibásan ejti ki a játékosok nevét?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Zavar
Nem zavar
Én sem tudom, hogy mi a helyes kiejtése
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány éves vagy, de ha hallottad már a 80-as, 90-es években Gulyás Lászlót közvetíteni, akkor pontosan tudod, hogy ő volt a "kategória" csúcsa. A Barcelonában játszó Begiristain nevét kb. háromféleképpen tudta rosszul ejteni, de jól sosem... :)
2020. dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:

Gulyás legjobb elszólása Ronald Koeman nevére az volt, hogy "Kőman".

Bánó András Satoru Nakajima nevét mondta "Nakagyimának".

Amúgy nem zavar. Emberből vannak.

2020. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, de azért utána nézhetne.
2020. dec. 28. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Még szép hogy zavar, mert még ha van egy egyezményes lehetőség, hogy többféle képen ejthető, vagy esetleg maga az ember is máshogy ejti, akkor oké, de amikor egy szakember nem tiszteli meg a helyes névkiejtéssel az egy hatalmas pofátlanság szerintem....külföldi riporterek, főként angolok így csinálják, ők pont telibe sz*rnak bele, még akkor is ha angol változatban mondva kiejthetetlen szinte.
2021. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!