Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én látom úgy, hogy két...

Csak én látom úgy, hogy két ilyen ellenszenves játékos még soha nem volt a ValóVilágokban, mint Fru és Renátó?

Figyelt kérdés

Szoktam nézegetni, olvasgatni Facebook-on és Instagram-on is a kommenteket, de még ilyen gyülölethullámot még soha nem tapasztaltam, ami ez ellen a két ember ellen irányul. Amandát is nagyon sokan utálták, nagyon kevés százalékkal esett ki, de még így is olvastam róla néhol pozitív megjegyzéseket. Ugyanígy Ginánál, Gábornál, Digonál. De Fru és Renátó esetében semmi. Sehol egy pozitív komment. Tényleg semmi. Mindenhol utálják öket. Azért én még ilyet nem tapasztaltam, pedig egészen a 4. szériától néztem a VV-t. Legutoljára a 7. szériából Zsu volt az, akit ennyire utáltak, amikor hátba szúrta Edinát.


Egyébként, én sem kedvelem öket, Fru-val az elején még nem volt bajom, azt hittem egy cuki csaj amikor bement a villába. Renátóról már az elsö perctöl kezdve tudtam, hogy egy suttyó. És Fru is akkor vett ekkora fordulatot, amikor összejött Renátóval.


2021. jan. 5. 18:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

számomra Fru ott vált ellenszenvessé, amikor az elején beleállt Virágba. mindenki más normális volt vele a ráírkálós feladatot leszámítva, Fruzsi ott kezdte el kimutatni a foga fehérjét. utána meg egyszerűen idegesített, hogy intelligensnek gondolja magát, és közben sehol semmi :D rosszindulatú, mindenbe beleszól majd amikor már le se állnak vele, beszól, hogy “háhá, becsicskítottalak”...

Renátó egy agresszív proli. nálam az első részeg arcbabeleállásánal teljesen elvágta magát, arról nem is beszélve, hogy milyen vakon vannak. ilyet mondanak, hogy megfognak mindenkit és kint hagyják? hol élnek? :D

az egymás szájába csulázásról már nem is mondok semmit inkább.

2021. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben egyetértek az előttem szólóval. Fru egy buta, gonosz nőszemély, Renátó meg egy igazi gyáva féreg. Ahogy beleáll a másik arcába és úgy veszekedik, tipikus proli cigó. Egyébként tényleg mindenki utálja már őket, jól egymásra találtak, megérdemlik egymást, de nagy összegben mernék fogadni arra, hogy nem maradnak együtt sokáig.
2021. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Jó de hát ez a kapcsolat Fru részéről is csak taktika, hogy szerepelhessen. Érdekes hirtelen akkor lett szerelmes Renátóba, amikor legyengézték őt, hogy szürke, és simán kiesni a játékból, mert unalmas. A csaj nagyon rossz színésznő, ezt már többször bebizonyította. Most a legutóbbi sírásával is. Ő nem azért sírt mert amilyen emberek között tovább kell még élnie és egyedül maradtak Renivel, hanem mert tudja, hogy hamarosan ő következik mint kieső a palijával együtt. Lelkiismeret-furdalása van, mert tudja, hogy rossz taktikába kezdett, és már nincs visszaút. Ez a hajó elment. Ha én tudom magamról, és biztos vagyok benne, (amennyire ők sziklaszilárdan hangoztatják magukról, mert ők bárkit kinthagynának) hogy erős játékos vagyok, akkor pont nem fog érdekelni, hogy milyen emberekkel kell együtt élnem még durván egy hónapig a villában. De ők pont, hogy egyre jobban félnek, érzik a vesztüket. Ezért akarnak ők megint lilakendőket, a nagy semmiért. Egyikőjük sem bizonyított eddig egy párbajon sem. Egyszer már kaptak lilát, így Frut eltolták 1 héttel a kieséstől hamarabb kidobva ezzel Ginát a játékból. Akkor mégis mi alapon akarnak megint? Párbaj nélkül akarják végig vinni a játékot, mert fosnak.
2021. jan. 5. 23:06
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyetértek, tényleg hányni tudnék Renátótól, borzasztó proli egy ember. Fruról én is azt hittem az elején, hogy normális, de nagyon rosszindulatú nő. Alig várom hogy kiessenek, és bízom benne hogy 90-10 lesz, és még ezzel jóindulatú voltam 😀 Igazából nem tudom elképzelni, hogy vannak emberek, akiknek ők ketten szimpatikusak lennének. Semmi szerethető nincs bennük.
2021. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Vicces volt a tegnapi részben, hogy mennyire máshogy kezdtek viselkedni. Nem kiabáltak, sőt mosolyogtak, beszélgettek a többiekkel, teljesen más arcukat mutatták. Remélem hogy a bentiek veszik a lapot, hogy ez most csak színészkedés, és nem dőlnek be nekik. Remélem Renátó lesz a kiválasztott, ha már annyira kérte a kendőt 😀
2021. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azt remélem, hogy egy Retyó- Vivi párbaj lesz és 95-5 lesz Vivcsó javára. Ilyen gusztustalan agresszív köpködős embert is csak az RTL mutogathat, holott inkább be kéne zárni.
2021. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%

Nekem Fruzsi még mindig szimpatikus,még a rossz cselekedetei ellenére is,Renátó egyáltalán nem rokonszenves számomra.

Minden villalakó követ el hibákat, ki többet, ki kevesebbet.

Úgy érzem, hogy ezt a listát Renátó vezeti.

Én Dani viselkedését egyáltalán nem tartom példamutatónak, ahogy az előbb említett fiúét sem.

2021. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
0%

Fruzsi nekem is szimpi, tudom, hogy ő is követ el hibákat, csak nem annyit, mint egyesek.

Renátót nem bírom elviselni, mert nem kicsit durva, amit művel.

2021. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
50%
Renátó és Dani ugyanaz, mindkettő elég betegnek tűnik. Nem értem aki szerint csak az egyik rossz, a másik meg nyerje meg, mikor mindkettő elmeroggyant.
2021. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos vannak páran, akinek nagyon bejön Renátó viselkedése...nézzétek a Vévé facebook oldalát. Mondjuk azok olyan emberek is.


"Renátó és Dani ugyanaz, mindkettő elég betegnek tűnik." Igen.

2021. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!