Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az a telekommunikációs...

Mi az a telekommunikációs szolgáltató?

Figyelt kérdés
TV vagy internet? Az rtlmost honlapján írják, hogy forduljon a telekommunikációs szogáltatójához. Miért nem tudják magyarul kiírni, hogy pontosan melyikhez? Nem mindenki netezik TY+internet+telefon 3az1ben csomagban.

#telekommunikációs szolgáltató
2021. jan. 10. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy pontosan melyikhez, azért nem, mert bár vélhetően IP cím alapján beazonosítható az internetszolgáltatód, nem biztos, hogy ott van a tévé-előfizetésed is.


Valóban nem túl jó ez a megfogalmazás, mert pl. ha Mindig TV Prémium előfizető, vagy Telenor MyTV előfizető vagy, jár a kód, akkor is, ha nem náluk van interneted. Ellenben mondjuk hiába van a Diginél tévé és internetelőfizetésed, akkor sem, mert a Digi és az RTL nem tudott megegyezni, pont most kerültek a Digi OTT szolgáltatásából a Digi Online-ból is az RTL-csatornák.


Egyebekben itt - [link] - meg tudod nézni mely szolgáltatók esetében tudsz igényelni RTL Most+ kódot a szolgáltatótól, de valóban célszerű lenne nekik ezt belikelni, ha már belépétél az RTL Mostra, és az oldal bal alsó sarkában az RTL Most+ aktiválásra kattintasz.

2021. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajod lehet, de nem csekélység.
2021. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es, nincs semmi bajom, egészséges vagyok.


1-es köszönöm a választ.

Eddig a telekommunikációról mindig a telefon ugrott be nekem, mint jelentés, ezért sem tudtam mit jelent pontosan.

2021. jan. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!